Zavrieť

Porady

online zajazdy

Chcem prevadzkovat inter. stranku pre predaj online zajazdov iných cest. kancelarii resp. agentur.Potrebujem mat aj ja zivnost ako prevadzkovateľ cest. agentúry?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    marec Pozri príspevok
    Chcem prevadzkovat inter. stranku pre predaj online zajazdov iných cest. kancelarii resp. agentur.Potrebujem mat aj ja zivnost ako prevadzkovateľ cest. agentúry?
    Ak chceš prevádzkovať cestovnú agentúru, podľa živn. zákona (príloha č. 2, skupina 214 -Ostatné) pre túto činnosť sú nasledovné podmienky:
    1.vysokošk.vzdelanie ek.alebo práv. smeru a 1 r. praxe v odbore
    alebo
    2.vyššie odb. vzdelanie v odbore a 2 r. praxe v odbore
    alebo
    3.úplné stred. vzdelanie v odbore alebo v ekon. odbore a 3 roky praxe v odbore.
    O žiadnych zmenách zatiaľ neviem. Na Tvojom mieste by som išla na živ. úrad a upresnila si info o podmienkach.

    marec je offline (nepripojený) marec

    marec
    Dakujem za tvoj email.ja vsak nechcem prevadzkovať cest.agenturu.ja chcem prevadzkovať intern. stranku - presne tak ako to je napr. na www.zoznam.sk.
    Po kliku na zajazdy si presmerovany na online vyhladavac zajazdov ich partnerskej firmy nettravel.sk a zoznam ma z toho proviziu za predaj , pritom zoznam.sk nieje ca ani ck a provizne predava zajazdy inej firmy.to iste chcem robit aj ja. mozem to prevadzkovat na zaklade povolenia na sprostredkovanie obchodu, vyroby a dopravy v rozsahu volnej zivnosti ?

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    marec Pozri príspevok
    Dakujem za tvoj email.ja vsak nechcem prevadzkovať cest.agenturu.ja chcem prevadzkovať intern. stranku - presne tak ako to je napr. na www.zoznam.sk.
    Po kliku na zajazdy si presmerovany na online vyhladavac zajazdov ich partnerskej firmy nettravel.sk a zoznam ma z toho proviziu za predaj , pritom zoznam.sk nieje ca ani ck a provizne predava zajazdy inej firmy.to iste chcem robit aj ja. mozem to prevadzkovat na zaklade povolenia na sprostredkovanie obchodu, vyroby a dopravy v rozsahu volnej zivnosti ?
    Prepáč mi, prosím, ak som mudrovala. Trochu si to zapríčinila Ty, lebo prvou vetou si nám oznámila čo chceš robiť a v nasledujúcej otázke si sa pýtala, či potrebuješ živnosť na prevádzkovanie cest. agentúry. To ma poplietlo. Domnievam sa, že tak, či tak budeš potrebovať ŽL za predpokladu, že túto činnosť chceš vykonávať za účelom zisku. Je tu veľa odborníkov, určite ťa ešte niekto nájde aby ťa usmernil. Nech sa ti darí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.