Zavrieť

Porady

Zivnost / predmet cinnosti online marketingove sluzby

Dobry den,

chcel by som sa opytat na na niekolko veci skusenych fungujucich obchodnikov ohladom niektorych aspektov svojej buducej cinnosti.

Planom je zalozit zivnost, v ktorej bude predmetom cinnosti ponuka marketingovych a reklamnych rieseni na internete pre svojich klientov. Rovnako aj tvorba a aplikacia webovych sportovych statistik a informacnych systemov.

Prosim Vas teda o nazor, vyplyvaju nejake pravne alebo ine konzekvencie ohladom platobneho styku so zahranicim v takomto modelovanom pripade ? :

Zahranicny klient, pre ktoreho vykonam resp. budem vykonavat dane sluzby mi zaplati za dane sluzby ( realizacia reklamneho produktu, ziskanie online partnerskych webov a umiestnenie reklamy na tychto weboch na niektorych trhoch vychodnej Europy ) a zaroven zasle obnos penazi na urcite obdobie, z ktoreho zaplatim danych partnerov. Platby budu fakturovane na moju zivnost a budu realizovane nielen do Slovenskych ale napriklad aj Ceskych alebo inych Vychodo Europskych krajin.

Prosim Vas teda o Vase nazory, vyplyvaju pre moju firmu urcite pravne obmedzenia alebo nariadenia pri plateni danych partnerov do tuzemska a zahranicia za umiestnenie reklamy a dalsie marketingove sluzby ?

/ V podstate ide o outsorcovanie realizacie marketingovych aktivit a sluzieb mojim klientom (klientov) pre dany trh (trhy) /

--------------------------------------------------------------------------------

Vopred dakujem za cenne postrehy a vyjadrenia

S pozdravom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zivnost / predmet cinnosti online marketingove sluzby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.