Zavrieť

Porady

Uznať vyšetrenie?

Dobrý den, chcela by som Vás poprosiť o názor na nasledovný problém. Zamestnávateľ uznával vyšetrenia Z-ncov bez problémov. Tento týžden však na "udanie" začal skúmať vyšetrenia jednej zamestnankyne. Má prac. dobu od 7,00 do 11,OO hod. Nosí si potvrdenia o vyšetrení / Je invalidná 50%/. Doteraz jej Z-tel bez problémov uznal 4 ošeternia ´= 4 dni si už vyčerpaala. Teraz zasa doniesla za jún 3 x potvrdenie, že bola na ošetrení. Zteľ si obvolal lekárov, od ktorých doniesla potvrdenia a zistil, že vyšetrujú celý den nie len ráno. Týmto mi Zteľ zakázal uznať a zaplatit uvedenej pani tieto vyšetrenia. Moja otázka znie? Môže to Zteľ urobiť, ked jej doteraz preplácal všetky vyšetrenia? Ak áno, mám jej na tie 3 dni dať dovolenku, alebo jej dať nepl. volno a nahlásiť to na sociálku? Aký je váš názor? Budem velmi rada za každú odpoved. Vopred dakujem.Zabudla som dopísať, že sa nejednalo o celodenné vyšetrenie. Na ručne napísanej potvrdenke mala napísané: menovaná bola dňa ... u nás na vyšetrení + pečiatka + podpis lekára. Nie je tam uvedené odkedy dokedy, ani celodenné.
Naposledy upravil inuš : 08.07.07 at 17:00 Dôvod: zabudla som
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.