Zavrieť

Porady

Nákup materiálu pred otvorením zivnosti

Predovsetkym prajem krasny den .Som zacinajuci podnikatel Chcel by som sa spytat aby som mal vtom jasno .Mam stanoveny termin zacatia zivnosti, v 9viatom mesiaci (september)tohoto roku mozem uz dopredu nakupovat material a aj náklady spojené zo zarjadením prevádzky?ci az ked budem mat otvorenu zivnosť?budem si moct tieto naklady uplatnit v učtovnictve?:ked bude dopredu nakupene o mesiac a pol skvor ?Dakujem za poradenie

qwe
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    qwe Pozri príspevok
    Predovsetkym prajem krasny den .Som zacinajuci podnikatel Chcel by som sa spytat aby som mal vtom jasno .Mam stanoveny termin zacatia zivnosti, v 9viatom mesiaci (september)tohoto roku mozem uz dopredu nakupovat material a aj náklady spojené zo zarjadením prevádzky?ci az ked budem mat otvorenu zivnosť?budem si moct tieto naklady uplatnit v učtovnictve?:ked bude dopredu nakupene o mesiac a pol skvor ?Dakujem za poradenie

    qwe
    Môžeš nakupovať, zariaďovať a všetko bude v účtovníctve. Keď poriadne pohľadáš na Porade, budeš to vedieť aj zaúčtovať.

    qwe je offline (nepripojený) qwe

    qwe
    Danila Pozri príspevok
    Môžeš nakupovať, zariaďovať a všetko bude v účtovníctve. Keď poriadne pohľadáš na Porade, budeš to vedieť aj zaúčtovať.
    dakujem ti

    Nákup materiálu pred otvorením zivnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.