Zavrieť

Porady

Dovolenky a zápočty rokov

Och,rada robím mzdy, ale dnes som samý problém.Nahadzujem nové dovolenky.Máme pracovníčky-také tetky ako ja 40,45,50-nemajú zápočty rokov a nie a nie ich z nich vytlcť. Dávam im ale 25 dní dovolenky-môže to niekedy niekomu vadiť??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka2 je offline (nepripojený) Janka2

    Janka2
    Neviem, či môže vadiť, ale mne mzdárka nepriznala 25 dní, kým som jej nedoniesla všetky zápočtové listy. Aj keď som už mala nárok podľa odpracovaných rokov.

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Ak si stanovite vo firme základnú výmeru dovolenky 25 dní (aj pre mladśích), tak to mozno bude v poriadku a nebude to vadiť ani daňovému úradu.

    olga88 je offline (nepripojený) olga88

    olga88
    Zakladna vymera dovolenky je dana ZP, zamestnavatel moze zvysit len o dodatkovu dovolenku.Pracovnik je povinny preukazat svoj narok na 25 dni, co ak boli nezamestnane? Z hladiska danoveho, by to bol neopravneny naklad.
    Olga

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    olga88
    Pracovnik je povinny preukazat svoj narok na 25 dni, co ak boli nezamestnane?
    Olga, v § 103 ods. 5 sa do času trvania pracovného pomeru započítava (podľa písmena i) aj čas po ktorý bol zamestnanec vedený v evidencii nezamestnaných ako evidovaný nezamestnaný. Čiže to, že boli nezamestnané (evidované na ÚPSVaR) nemá vplyv na určenie nároku na dovolenku ... len to musia doložiť potvrdením z ÚPSVaR, že boli evidovanými nezamestnanými.
    Pekný deň

    Dovolenky a zápočty rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.