Zavrieť

Porady

Chcem si zobrať uver

Chcem si zobrať úver na stavbu podnikateľských priestorov. Môže mi niekto poradiť, či je výhodnejšie si zobrať so založením majetku,alebo bez a ako sa účtuje? Ďakujem? Hela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka P je offline (nepripojený) Janka P

    žena - čo viac si želať ? Janka P
    Podľa mojich skúseností z vybavovaním úverov (nemám ich zase až tak veľa ), predpokladám, že banka si po vyhodnotení podkladov, ktoré jej predložíte úrčí podmienky za akých je úver ochotná poskytnúť. Záruky však v každom prípade bude žiadať - záleží od výšky úveru - či už vo forme hnuteľného majetku, nehnuteľostí, pohľadávok...

    WT67 je offline (nepripojený) WT67

    WT67
    K prvej casti otazky: zalezi od podmienok spolocnosti /banky/, ktora poskytuje uver a na zaklade vlastneho zvazenia. A uctovanie> prijaty uver je prijem nezahrn.do zakladu dane a jeho splacanie tiez je nedanovym vydavkom. Do vydavkov - prevadzkova rezia vstupuju len uroky z poskytnuteho uveru.

    Helaaa je offline (nepripojený) Helaaa

    Helaaa
    Ak budeme ručiť nehnuteľným majetkom, tak bude úrok 6 percentný a ak nebudeme ručiť, tak 8 percentný.
    Lenže pri ručení treba platiť poplatky znalcovi, atď.
    Chcela som vedieť, či niekto nemá skúsenosti a poradil mi, čo je výhodnejšie.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Skúste sa pozrieťdo do týchto príspevkov, ako získať úver, či financovať z vlastných zdojov alebo z cudzích...
    http://www.porada.sk/t52917-cudzie-a...t=%FAver+banky

    Chcem si zobrať uver

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.