Zavrieť

Porady

na koho sa mám obrátiť?

mám prirodzene dlhé a zdravé nechty tak ma napadlo, že by som mohla robiť nechtovú modelku. Celý deň behám po internete, ale nič som nenašla. Nevedeli by ste mi niekoho odporučiť? Kľudne by som to robila aj zadarmo ak by to bolo blízko miesta kde sa nachádzam.
Prosím Vás o radu. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana_t je offline (nepripojený) dana_t

    dana_t
    no neviem, ale myslím si, že budem sedieť a na mojich nechtoch sa bude prezentovať neaká žena buď s nechtovou kozmetikou alebo nail artom. to by som brala

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    ... a nebolo by rozumnejšie prezentovať svoje prirodzené nechty pri nejakej nechtom neškodlivej práci a pritom si aj zarobiť korunky ?
    Vieš ako dobre vyzerajú ruky s peknými nechtami na klávesnici PC ?

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Na toto musím zaeragovať, pretože mne kvalitné a tvrdé nechty, dispozície po mamine ( samozrejme sa o ne starám pilovaním a poctivo si ich lakujem - na to si potrpím ) prinášajú skôr nervozitu a záťaž, vysvetlím: neviem prečo neznášam si robiť manikúru a pedikúru. Každý ruky obdivuje, ja to vidím ako záťaž a "hoblujem", až keď píšem klávesnicou kraviny. Momentálne majú 2,3 cm, žeby kravina? Nie, je to pravda.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    dana_t Pozri príspevok
    mám prirodzene dlhé a zdravé nechty tak ma napadlo, že by som mohla robiť nechtovú modelku. Celý deň behám po internete, ale nič som nenašla. Nevedeli by ste mi niekoho odporučiť? Kľudne by som to robila aj zadarmo ak by to bolo blízko miesta kde sa nachádzam.
    Prosím Vás o radu. ďakujem
    oslov niektoré reklamné agentúry ktoré sa zaoberajú reklamnými fotkami, poprípade im pošli zábery tvojich rúk a nechtov, poznám že ak sa tvoria takéto fotky s nejakým produktom a detailnými zábermi, je to možné využiť

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Najdi v Tvojom meste nechtovú dizajnerku,ktorá chodí na suťaže.Určite model rada privíta.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Johanka Pozri príspevok
    však keď sa drží nejaký malinký predmet na propagáciu reklamy, obhrýzané nechty tam nemôžu

    na koho sa mám obrátiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.