Zavrieť

Porady

živnosť ano ci nie???

Som zamestnana vo verejnej sprave, a taktiez robim uctovnictvo pre skoly s pravnou subjektivitou. Okrem toho som kupila a zrekonstruovala rodinny dom, v ktorom druhy rok ponukam ubytovanie, sprievodcovske služby. Pri ubytovani mam v súčastnosti vacsie vydavky ako prijmy. V podnikani by mi urcite vysla strata.
Robila som si danove priznanie lebo pokial mi prijmy nepresiahnu urcitu vysku zivnost nepotrebujem.. aspon mi radili. ja som vsak chcela zlucit hlavny pracovny pomer s vedlajsim.. to problem nebol ale prijmy a vydavky s prenajmu nebolo mozne zlucit..
Ked chalupu vlozim do podnikania, budem uctovat odpisy ale je to aj riziko straty nehnutelnosti z hladiska uverov.
poradi mi niekto? z anazory vopred dakujem
aida
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    pokial mi prijmy nepresiahnu urcitu vysku zivnost nepotrebujem.. aspon mi radili


    veľmi zle Ti radili

    pozri [SEARCH]živnostenský zákon[/SEARCH]

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    111aida Pozri príspevok
    Som zamestnana vo verejnej sprave, a taktiez robim uctovnictvo pre skoly s pravnou subjektivitou. Okrem toho som kupila a zrekonstruovala rodinny dom, v ktorom druhy rok ponukam ubytovanie, sprievodcovske služby. Pri ubytovani mam v súčastnosti vacsie vydavky ako prijmy. V podnikani by mi urcite vysla strata.
    Robila som si danove priznanie lebo pokial mi prijmy nepresiahnu urcitu vysku zivnost nepotrebujem.. aspon mi radili. ja som vsak chcela zlucit hlavny pracovny pomer s vedlajsim.. to problem nebol ale prijmy a vydavky s prenajmu nebolo mozne zlucit..
    Ked chalupu vlozim do podnikania, budem uctovat odpisy ale je to aj riziko straty nehnutelnosti z hladiska uverov.
    poradi mi niekto? z anazory vopred dakujem
    aida
    Podčiarknutému vôbec nerozumiem ...

    živnosť ano ci nie???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.