Zavrieť

Porady

Nový spôsob pridávania tém

Vzhľadom na to, že kto kde bol, tam klikol na pridanie témy a mali sme tu z toho chaos a prácu s presúvaním, spravil som nový spôsob pridávania tém.

Vytvoril som preto nový formulár na výber správnej - relevantnej Porady. Tento formulár dúfam každého donúti sa poobzerať aké Porady tu sú a do akej jeho otázka patrí...

Bude to fungovať chvíľu pre všetkých, neskôr to môžem znížiť len pre užívateľom s určitým počtom príspevkov - napr. do 500 príspevkov (to by sa už mohli naučiť pridávať témy do správnej Porady ).

V prílohe priložený obrázok ako to vlastne vyzerá. Tento formulár sa objaví keď pridávate tému odkiaľkoľvek.
pridavanietemy.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    Richard,
    ešte by si mohol zmeniť názov vypracované otázky, pretože sa rozmohlo zadávanie otázok do tejto témy. V drakovi je tento pojem používaný, ale s iným zameraním a preto si to asi mýlia.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Denda Pozri príspevok
    Richard,
    ešte by si mohol zmeniť názov vypracované otázky, pretože sa rozmohlo zadávanie otázok do tejto témy. V drakovi je tento pojem používaný, ale s iným zameraním a preto si to asi mýlia.
    nebude to lepšie úplne zatvoriť? Nepovolím prístup na zadávanie tém a potom sa im to neobjaví ani na tom formulári, takže tam otázky nebudú padať...

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    Ešte tak vymyslieť niečo na tých "expertov", ktorí kašlú na vyhľadávanie a neustále zakladajú nové témy. Nemôže ich to tlačidlo najskôr hodiť do ETIKETY?

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Mám pocit, že novinka najmä nováčikov (menej ako 20 príspevkov) zvádza k opačnému postupu. Tému zaradia kamkoľvek, kam sa im podarí kliknúť.
    Za poslednú hodinu (je piatok dosť "dávno po fajronte" bežných smrteľníkov) som zaregistroval 2 témy, ktoré boli zaradené úplne "od veci"

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    mne sa zobrazila polovica.... ale aspon viem ako to vyzerá........... super

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Richard, čo sa týka zadávania nových tém, zmenila by som "anglický jazyk" na cudzie jazyky. Ak čas dovolí a keďže sa porada točí okolo ekonomiky, rada by som sem pridala trocha obchodnej, ekonomickej nemčiny, ak by bol samozrejme záujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.