Zavrieť

Porady

s.r.o. a dotácia/príspevok

Chcel by som sa spýtať, či ako 4mesiace nezamestnaná FO môžem požiadať o príspevok na podnikanie ako je to pri živnosti. Bol by som jednoosobová s.r.o
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Prostriedky zo štrukturálnych fondov a prostriedky na spolufinancovanie zo štátneho rozpočtu sa poskytujú právnickým a fyzickým osobám na základe zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku. Čítaj tu:
    http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=4207


    miweb je offline (nepripojený) miweb

    miweb
    Príklad: Chcem vytvorit spolocnost s.r.o. a predmet podnikania by bolo tvorba webstranok, propagacia firiem, tvorba identit spolocnosti, porovnavanie tovarov a sluzieb a pod.internetove sluzby. Spadam do tejto skupiny ci nie.

    V podstate by som to riesil ako zivnostnik, kde je mi to jasne ale moja profesia mi nepovoluje byt zinostnikom, ale iba konatelom v s.r.o. popr.a.s.

    rado_saca je offline (nepripojený) rado_saca

    rado_saca
    chcel by som zacat podnikat ale chcem sa opitat ze naco vsetko davaju dotacie aj prispevky a vjakej vyske

    rado_saca je offline (nepripojený) rado_saca

    rado_saca
    chcel by som sa spitat ci niekto nevie ako je stymi dotaciami naco vsetko ich davaju aj tie prispevky a do jakej visky

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    rado_saca Pozri príspevok
    chcel by som sa spitat ci niekto nevie ako je stymi dotaciami naco vsetko ich davaju aj tie prispevky a do jakej visky

    Prečo píšeš do viacerých tém, a radšej nečítaš a nehľadáš cez Vyhľadávanie. Už som ti odpovedal protiotázkou tu http://www.porada.sk/531981-post24.html

    Treba najprv kvalifikovane napísať a premyslieť, načo a aké dotácie chceš, potom sa dá odpovedať.

    rado_saca je offline (nepripojený) rado_saca

    rado_saca
    a keby som chcel podnikat skonami kolko bi mi dali prispevok alebo kolko najviac poskytuju,a kde ten vyhladavac

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    rado_saca Pozri príspevok
    a keby som chcel podnikat skonami kolko bi mi dali prispevok alebo kolko najviac poskytuju,a kde ten vyhladavac
    Vyhľadávač je v hlavnom menu hore na začiatku strany. Zadaj slová ako: dotácia, ESF...... Najde ti množstvo tém na dotáciu.

    s.r.o. a dotácia/príspevok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.