Zavrieť

Porady

Smejkovia - napríklad k Valentínovi :p

Richard mám vééééééééľkú prosbu :p. Keď som poslušne hľadala, či náhodou táto téma už niekde nebola prepieraná, našla som len kopec vyznaní o tom, akú super stránku si stvoril a aké je to fajn, že je toľko ľudí, ochotných pomôcť. Lenže - keby sme ti, alebo keby sme si chceli vyznať lásku (keďže je dnes Valentína) nedá sa!!! :p :p :p Jedno jedinké srdiečko tu medzi smajlíkmi nie je! A vôbec smejovia sú milí ale už dávno nestačia vyjadrovať naše duševné stavy. Neviem či občas mrkneš do šuťáku, ale dievčence musia kdejako kombinovať výrazivo duše - napr. so šiltovkou a pod. Takže si dovoľujem osloviť ťa v mene dozornej rady klubu čmkkmjčsr (opäť viď šuťák) a možno aj ostatných poraďákov nečlenov, nedalo by sa pri príležitosti takéhoto krásneho dňa smajlíkov coška rozšíriť? Ak by to nebol veľký problém, potešil by si mnoho PRDiek :p (naPoradeRegistrovanýchDuší). Krásneho Valentína prajem do Rače a zvyšku republiky :p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Pre Vás všetkých, a pre Richarda aj pre p. Mihála špeciálne zvľášť pretože sú takí skvelí.
    http://www.porada.sk/showthread.php?t=5754

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ďakujem za želanie... valentína som prelyžoval v kose na Zverovke... inak bol súúúúper sneh.

    Doplním srdiečko, ale veľa smejkov tu nechcem dávať, aby sa udržala "serióznosť" tejto stránky.

    Veľa lásky všetkým /aj keď dnes už nie je Valentína/ .-)

    Smejkovia - napríklad k Valentínovi :p

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.