Zavrieť

Porady

Akceptačný list - vzor

Prosím Vás, môže mi niekto poslať vzor akceptačného listu? Medzi tlačivami som ho nenašla. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    Ingrid G.
    Prosím Vás, môže mi niekto poslať vzor akceptačného listu? Medzi tlačivami som ho nenašla. Ďakujem.
    neviem ci ti to pomoze, pretoze som nasla len akceptacny list studenta odbornej praxe, ak ano, tak napis, prilepim..

    Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

    Ingrid G.
    Ďakujem za ochotu, náš budúci zamestnanec žiada od nás akceptačný list, nastupuje 1.12. a chce mať nejakú istotu.

    sysula je offline (nepripojený) sysula

    sysula
    Ingrid G.
    Ďakujem za ochotu, náš budúci zamestnanec žiada od nás akceptačný list, nastupuje 1.12. a chce mať nejakú istotu.
    tak to ti asi tento velmi nepomoze,ale skus: http://www.fpharm.uniba.sk/KORF/Peda...tacny_list.doc

    bbtina je offline (nepripojený) bbtina

    bbtina
    Tá stránka na vzor nie je aktuálna. prosím Vás aj ja by som potrebovala vzor akceptačného listu. Má ho teda niekto?

    Pon je offline (nepripojený) Pon

    som žena v produktívnom veku:-))) ...viac Pon
    Zdravím, prosím ak sa našiel niekto kto preposlal vzor akceptačného listu, tak by mi veľmi pomohlo ak by bol verejný. Ďakujem.

    Akceptačný list - vzor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.