Zavrieť

Porady

zrážková daň

Prajem príjemný deň. Chcem sa opýtať či musím platit teda fakt odviesť zrážkovú daň každý mesiac alebo si to všetko prerátam v prehľade aj s bonusom štvrťročne. ďakujem
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Janka 24 Pozri príspevok
Prajem príjemný deň. Chcem sa opýtať či musím platit teda fakt odviesť zrážkovú daň každý mesiac alebo si to všetko prerátam v prehľade aj s bonusom štvrťročne. ďakujem
Daň zo závislej činnosti sa musí platiť, či ide o preddavky alebo o zrážkovú daň.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Janka 24 Pozri príspevok
Prajem príjemný deň. Chcem sa opýtať či musím platit teda fakt odviesť zrážkovú daň každý mesiac alebo si to všetko prerátam v prehľade aj s bonusom štvrťročne. ďakujem
Vždy do 15. dňa v mesiaci.
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

myslite ze som urobila zle ked som ju 2 štvrťrok neplatila a vsetko som vyučtovala v prehlade?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Janka 24 Pozri príspevok
myslite ze som urobila zle ked som ju 2 štvrťrok neplatila a vsetko som vyučtovala v prehlade?
Bohu žial áno. Daň nebola zaplatená včas a v správnej výške.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

VERONIKA6 Pozri príspevok
Vždy do 15. dňa v mesiaci.
Upresním:
Platiteľ dane je povinný zrazenú daň odviesť správcovi dane najneskôr do pätnásteho dňa každého mesiaca za predchádzajúci kalendárny mesiac - teda napr. za júl do 15.8.2007
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Janka 24 Pozri príspevok
myslite ze som urobila zle ked som ju 2 štvrťrok neplatila a vsetko som vyučtovala v prehlade?
Prehľadom sa daň nevyučtováva, ale podáva sa vlastne informácia o tom koľko sme mali odviesť, kedy a či sme odviedli.
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

Ahojte este raz. Teraz som telefonovala s jednou zienkou ,ktorá robí program "účtovníctvo" a tá mi zase povedala ze od 1.1.2007 sa nemusí zrážková daň platit mesacne ale ze sa moze aj vyučtovat v tom prehlade ako som to robila ja. Takze uz fakt neviem. Skusite mi odpovedat viacerí? za vsetky aj tak dakujem.
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Od 1.1.2007 sa neposiela oznámenie o zrážkovej dani ako to bolo do konca roku 2006,ale je súčasťou prehľadu,čo sa týka odvodu-zaplatenia,zostáva po starom.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Janka 24 Pozri príspevok
Ahojte este raz. Teraz som telefonovala s jednou zienkou ,ktorá robí program "účtovníctvo" a tá mi zase povedala ze od 1.1.2007 sa nemusí zrážková daň platit mesacne ale ze sa moze aj vyučtovat v tom prehlade ako som to robila ja. Takze uz fakt neviem. Skusite mi odpovedat viacerí? za vsetky aj tak dakujem.
Pozri si môj príspevok 6 - to je vlastne citácia zo zákona. Zrážková daň sa odvádza a v Prehľade sa len uvádza.
Presne povedané zrážková daň sa odvádzala vždy, len do 31.12.2006 sa jej zrazenie a odvedenie oznamovalo "Oznámením" a od 1.1.2007 sa jej zrazenie a odvedenie uvádza v Prehľade.
Opakujem znova Prehľad informuje o odvádzanej dani, ale nič nevyučtováva.
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Ešte doplním,možno bolo tým myslené,že sa môže započítať s daň.bonusom,v takom prípade sa neodvádza.
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

Dakujem asi jej brnknem, alebo budem cakat ci sa mi neozvu, kedze som to urobila po svojom. Potom dam vediet paaaaaaaaaa este raz dakujem
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

ved práve ja som to zapocitavala s tymi bonusmi takze uz fakt neviem.Proste som si odratala od bonusu zrazkovu dan a ziadala som o vratenie toho ostatku
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Janka 24 Pozri príspevok
ved práve ja som to zapocitavala s tymi bonusmi takze uz fakt neviem.Proste som si odratala od bonusu zrazkovu dan a ziadala som o vratenie toho ostatku
Tak potom to máv poriadku,len v prehľade uvedieš sumu zrážk.dani a rozdielu.
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

Ej ha ale mi odľahlo dakujem
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Janka 24 Pozri príspevok
Ej ha ale mi odľahlo dakujem
Áno odľahlo ti, ale až po 15 príspevkoch, lebo v zadaní témy si neupresnila, že zrážkovú daň započítavaš s DB, len si uviedla, že si nezaplatila zrážkovú daň. Preto treba presne zadať otázku.
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

Tak mi prepáčte
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Chcem sa len uistiť: ak ma dohodár podpísané u zamestnávateľa vyhlásenie, tak neplatí zrážkovú daň.
Pochopila som to správne?

veľmi pekne dakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Áno, ak si uplatní OP, jeho daň z odmeny bude preddavková.( ak nejaká vyjde po odpočte 7968)
0 0
macula macula

macula je offline (nepripojený) macula

Presne tak.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ďakujem Vám dievčatá Vždy som spokojná,keď sa môžem uistiť.

Pekný deň Vám prajem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať