Zavrieť

Porady

Novostavba -Most pri Bratislave

Chcela by som sa opytat, ci niekto nebyvate na predmesti Bratislavy, konkretne - Most pri Bratislave. Ak ano, tak by ma zaujimalo, ako sa Vam tam byva, ake je tam dopravne spojenie, celkovy dojem z danej oblasti. Planujem kupu nehnutelnosti, tak by mi to velmi pomohlo pri rozhodovani. Uvitam akekolvek postrehy. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

    AndrejG
    Rano pocitajte so zacpou. Ked nemusite chodit do prace na 8:00, tak by nemal byt problem.

    aquila2 je offline (nepripojený) aquila2

    aquila2
    v moste pri BA by som samotnu dopravu nevidel az taky problem .. horsie je, ze je presne v pristavacom kuzele pristavacej drahy BTS, dalej v UPN sa pocita aj s III drahou, ktora bude uz sakra blizko.

    a aby to nebolo malo, odporucam si pozriet trasovanie D4 aka nulty obchvat BA a budes nemilo prekvapena ...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    aquila2 Pozri príspevok
    v moste pri BA by som samotnu dopravu nevidel az taky problem .. horsie je, ze je presne v pristavacom kuzele pristavacej drahy BTS, dalej v UPN sa pocita aj s III drahou ktora bude uz sakra blizko.

    a aby to nebolo malo, odporucam si pozriet trasovanie D4 aka nulty obchvat BA a budes nemilo prekvapena ...

    Tak toto pekelne zakódované navigovanie pre bežného človeka je viac ako super Vďaka.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    aquila2 Pozri príspevok
    v moste pri BA by som samotnu dopravu nevidel az taky problem .. horsie je, ze je presne v pristavacom kuzele pristavacej drahy BTS, dalej v UPN sa pocita aj s III drahou, ktora bude uz sakra blizko.

    a aby to nebolo malo, odporucam si pozriet trasovanie D4 aka nulty obchvat BA a budes nemilo prekvapena ...
    Paula Pozri príspevok
    Tak toto pekelne zakódované navigovanie pre bežného človeka je viac ako super Vďaka.
    Pokúsim sa o preklad do reči kmeňa bežných ľudí:
    Z obývačky namiesto do záhrady sa bude vstupovať priamo na pristávaciu dráhu číslo 3 bratislavského letiska.
    Z kuchyne namiesto do predzáhradky bude východ na diaľničné odpočívadlo.
    Cez detskú izbu v podkroví budú nalietavať na pristátie lietadlá s cestujúcimi, ktorí si zakúpia letenky do Bratislavy.
    Vyhovuje také odkódovanie navigácie?

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Odborník Andrej, voľakedy v Bratislave premávali električky do a z ktorých sa naskakovalo za jazdy, myslíš že to tak bude aj s lietadlami?

    aquila2 je offline (nepripojený) aquila2

    aquila2
    Paula Pozri príspevok
    Tak toto pekelne zakódované navigovanie pre bežného človeka je viac ako super Vďaka.
    sorry (polo)profesionalan deformacia ale uz to bolo prelozene ako pozeram

    osobne povazujem most pri bratislave za nie prave najlepsiu lokalitu ...
    Dakujem za postrehy. Skratky miest ako BTS mi nie su cudzie, pouzivaju sa v letectve Takze vysvetlivky pre mna nie su potrebne. Inak tu nehnutelnost v Moste pri BTS som si uz rozmyslela. Bola som si lepsie obhliadnut tu lokalitu a stavbu a dost ma to sklamalo. Cakala som volaco ine. Tvoj prispevok AQUILA2 ma v tomto rozhodnuti len utvrdil. Dakujem velmi pekne!

    Jankaaaa je offline (nepripojený) Jankaaaa

    Jankaaaa
    Bohuzial byvam v novostavbe v Moste.Plyn nemame lebo nie je vysporiadany!!!!!!Byty boli sice odovzdane len s 5 mesacnym oneskorenim ale v absolutnom hroznom stave.Dvere nedoliehaju ,same diery atd......Bytovky pred nami mali zatecene strechy ,plesnive okna a miesto guli na druhej strane klucky .toto je len desatina problemov sposobenych sondou plus!!!!!!!!!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mrsinko Pozri príspevok
    Mne do roboty trva 15 min taktiez takze pohodeeeeeeeeeeeeee
    Keď robíš vo Vrakuni, na Dolných Honoch alebo prípadne v Ružinove, tak prečo nie?

    Ale téma je stará 2 roky, a Katy 1981 sa už určite medzitým rozhodla a niekde býva (škoda, že nenapísala, či sa rozhodla pre Most a ak nie, prečo nie).


    Ak býva v Moste, tiež je to jeden prípad, ktorý radu len žiadal, ale iným nepomôže. Čo by jej to spravilo napísať svoje skúsenosti po presťahovaní? Od roku 2007 sa tu už neobjavila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.