Zavrieť

Porady

Nákup tovaru v USA /svadobný salón/

Ahojte poraďáci,

robím účto živnostníčke, ktorá má svadobný salón. Nakupuje svadobné šaty a iné doplnky v USA a tie potom buď požičiava alebo predáva na Slovensku. Z USA mi nosí bločky z RP, kde je vyčíslená USA daň. Nemala by tento tovar preclievať? Čo mám robiť s tými bločkami? Ďakujem za odpovede.

Zuzana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    Melnick Pozri príspevok
    Otváram starú tému,pretože otázka, ktorú chcem položiť si nevyžaduje otvorenie novej témy.
    Pýtam sa ako súkromná osoba - nepodnikateľ: má niekto skúsenosti s internetovým nákupom z USA zrealizovaným cez Shipito.cz , prípadne mi
    poraďte , ako čo najbezpečnejšie nakúpiť tovar v USA . Jedná sa o tovar u nás nepredávaný.
    Majka, môj syn nakupuje dosť pravidelne cez eBay z USA, ale keď ma zabiješ, neviem ako to robí
    To som Ti moc nepomohla, že?
    Len viem, že musí mať Pay Pal, či ako sa to volá, platba ide vopred.
    U jednotlivých tovarov musí byť napísané, že dodávajú aj na Slovensko.
    Nakupuje väčšinou tenisky. Neviem prečo, ale niekedy keď to príde, musí ešte doplatiť clo a niekedy nie.
    To Shipito.cz to vlastne asi vybaví za Teba.
    Tovar bol vždy kvalitný, originál.
    Zlú skúsenosť zatiaľ nemáme.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Vierka, vďaka za info. Vieš som dosť opatrná, lebo ide o väčšiu sumu,tak aby som sa neobabrala.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Otváram starú tému,pretože otázka, ktorú chcem položiť si nevyžaduje otvorenie novej témy.
    Pýtam sa ako súkromná osoba - nepodnikateľ: má niekto skúsenosti s internetovým nákupom z USA zrealizovaným cez Shipito.cz , prípadne mi
    poraďte , ako čo najbezpečnejšie nakúpiť tovar v USA . Jedná sa o tovar u nás nepredávaný.

    Nákup tovaru v USA /svadobný salón/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.