Zavrieť

Porady

Prekvapenie

Som značne prekvapený touto stránkou, jej rozsahom a záberom. Pri náhodnom hľadaní určitých informácii som natrafil na túto stránku. Stal som sa jej členom a verím, že taktiež prispejem k jej obohateniu. Rád by som dostal informáciu či uvedená stránka spolupracuje s odborníkmi alebo iba členmi stránky. Ďakujem a prajem veľa plodných príspevkov a informácii.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Na stránke prispievajú aj jej členovia , ktorí sú zároveň aj skutoční odborníci v ekonomickej sfére. Nebudem menovať , oni to o sebe vedia a vieme to aj my, čo sem chodíme dlhšiu dobu .Stačí tu byť a postupne na to prídeš...

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Pozor na závislosť,tiež som bola prekvapená. A vôbec neodpisujem od Johanky.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Johanka Pozri príspevok
    Pozor na závislosť, tiež som bola prekvapená .
    Ešte stále lepšia závislosť, ako keby to bola iná.....

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    smith Pozri príspevok
    Ešte stále lepšia závislosť, ako keby to bola iná.....
    Uplne suhlasim, len ma stoji dost velku namahu, aby som Poradu zavrela a venovala sa svojim povinnostiam. Vzdy som na tom tak, ze: uz len toto si precitam. Aha, este aj toto si precitam, no ale naozaj uz len toto ... a takto som na tom stale, ked si otvorim Poradu.

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    anklar Pozri príspevok
    Uplne suhlasim, len ma stoji dost velku namahu, aby som Poradu zavrela a venovala sa svojim povinnostiam. Vzdy som na tom tak, ze: uz len toto si precitam. Aha, este aj toto si precitam, no ale naozaj uz len toto ... a takto som na tom stale, ked si otvorim Poradu.
    ... A keby len to! Vidím Jožka Mihála v televízii a spontáne zvolám: Aha - náš Jožko Mihál z našej Porady! No vysvetľuj to manželovi

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Prípadne keď už leziem na nervy komentármi typu: ...bolo to na porade,... čítala som na porade, ... na porade vraveli...

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Porada je pohoda. Ale skus byt zavisla na pokeci. Jozka Mihala z porady skor vysvetlis ako Jozka Mrkvicku z pokecu.
    Ak existuju aj zdrave zavislosti, tak tento portal tam jednoznacne patri.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    anklar Pozri príspevok
    Uplne suhlasim, len ma stoji dost velku namahu, aby som Poradu zavrela a venovala sa svojim povinnostiam. Vzdy som na tom tak, ze: uz len toto si precitam. Aha, este aj toto si precitam, no ale naozaj uz len toto ... a takto som na tom stale, ked si otvorim Poradu.
    A niektoré aj nahlas komentujem. Vysvetľuj potom manželovi, že to ja rozprávam s poraďákmi. Len sa čuduje, čo do toho toľku čumím a že ma to baví.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    A to už nehovorím, že napríklad vidím auto s EVČ a ja si spomeniem, kto všetko z Porady je z daného okresu, ak chcem čokoľvek vygúgliť, na 95 % ma to hodí na Poradu. Ale aby som nebola úplne mimo témy, inpo, po krátkom čase zistíš, kto je odborník vo svojom odbore a svoje príspevky odborne podchytí napr. aj odkázaním na príslušný §, a kto je len spolubesedník a jeho príspevky sú zase na základe vlastných skúseností z praxe. A zistíš, že obidve strany majú svoju hodnotu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.