Zavrieť

Porady

prekvapenie pre manžela

ahoj poraďáčky,
chcela by som nejakú inšpiráciu, ako prekvapiť (v tom dobrom slova zmysle) manžela. Ideme mať výročie svadby a chcela by som niečo iné, ako len večeru pri sviečkach... Poradíte???

vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    Ja som bola na výročie svadby na víkendovom relaxačnom a liečebnom pobyte. Pre nás to bolo niečo super, nakoľko všade chodíme s deťmi a teraz sme tam boli len sami pre seba. Robia to všetky kúpele na Slovensku.

    bbtina je offline (nepripojený) bbtina

    bbtina
    Ide o to kolko mate rokov a ake mate finančné možnosti. Ja by som just bez jeho vedomia zarezervovala nejaky par dnovy exoticky zlom, alebo ak ma nejake konicky, tak by som urobila sutaz v tomto obore :-))) Ved nakoniec, poznas ho najlepsie, vies co chce :-)

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Niekde som videla ako maličký darček nakladané sušené ovoci a orechy v alkohole. V peknom pohári - vlastnoručne ozdobenom. Je to maličkosť a muža poteší. - BONBONIÉRA PRE MUŽA

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    ekopo Pozri príspevok
    Sen väčšiny mužov je napr. Ferrari (mierka 1:1!)
    Mambi - daj svojmu milovanému manželovi nejakú milú maličkosť a povedz mu, že si ušetrila niekoľko miliónov, lebo si mu nekúpila Ferrari 1:1.

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    ekopo Pozri príspevok
    Sen väčšiny mužov je napr. Ferrari (mierka 1:1!)
    Model by nestacil? A povies, ze si mu kupila auto .....

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    ...a čo tak dať mu prečítať celkom nenápadne prvé štyri odpovede, možno mu docvakne a obdarí on teba?!
    ..i keď mužom väčšinou nedocvakne, im to treba podať priamo

    prekvapenie pre manžela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.