Zavrieť

Porady

rodičovský príspevok po novom

ahojte, viete mi poradit, ako, a ci sa vobec nieco mení, pravdepodobne v súvislosti s novelou zák.práce v nasledovnej oblasti:ak sa matka zamestnaná skor ako dieta dovrsi 3 rok zivota nastava zmena v suvislosti s rodicovskym prispevkom? (teda ci ma aj nadalej narok poberat rod. prispevok, ked je zamestnana na TPP)..dufam,ze som to velmi nepomotala..skuste mi poradit, prosim..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    V tomto smere sa nič nezmenilo, žena ktorá poberá rodičovský príspevok môže byť zamestnaná ,ak dieťa nemá v jasliach alebo škôlke. Musí sa o neho niekto starať alebo môže byť v súkromnej škôlke.

    stanicapap je offline (nepripojený) stanicapap

    stanicapap
    urcite je to tak? lebo spekulovali na MPSVR SR, ze zene, ktora sa zamestna do troch rokov veku dietata, odnimu rodicovsky prispevok. A este jedna otazka! detske jasle sa klasifikuju vraj inak ako skolka a preto je mozne dieta do troch rokov umiestnit v jasliach a poberat tento prispevok.dakujem

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    Určite sa v tomto po 1. 9. 2007 nezmenilo nič. A ten spor medzi jaslami a škôlkou. Ide vlastne o to, aby to zariadenie, do ktorého matka dieťa dá, nebolo dodované štátom. Takže škôlka áno, ale len súkromá, jasle taktiež.

    rodičovský príspevok po novom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.