Zavrieť

Porady

maximálne 48 týždenne?

Ahojte.... chcela by som Vás poprosiť o radu. Pracujem na plný úväzok na pracovnú zmluvu u jedného zamestnávateľa a u toho istého zamestnávateľa mám aj pracovnú zmluvu o vykonaní pracovnej činnosti v rozsahu 2 hodiny denne. Je to podľa nového správe?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zadávaš tú istú tému 2x. Tu je druná:

    http://www.porada.sk/t61480-tyzdenny-pracovny-cas.html

    Treba mať trpezlivosť, niekto ti určite odpovie.

    evelin25 je offline (nepripojený) evelin25

    evelin25
    známa - mzdárka bola na školení ohľadom zmien v zákonníku práce a spomínala mi, že u toho istého zamestnávateľa je to problém

    evelin25 je offline (nepripojený) evelin25

    evelin25
    prepáč, som tu nová, prakticky sa prvýkrát zapájam do diskusie, moc neviem, ako to tu chodí...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    evelin25 Pozri príspevok
    prepáč, som tu nová, prakticky sa prvýkrát zapájam do diskusie, moc neviem, ako to tu chodí...
    Neber to osobne, skúsenejši poradáci sa snažia aspoň takto ako-tak udržiavať prehľadnosť porady.

    elenka je offline (nepripojený) elenka

    elenka
    Priemerný týždenný pracovný čas zamestnanca vrátane práce nadčas nesmie prekročiť 48 hodín - § 85 ods. 9 ZP
    Ale zároveň si uvedomte, že pracovný čas je : časový úsek, v ktorom je zamestnanec k dispozícii zamestnávateľovi, ykonáva prácu a plní povinnosti v súlade s pracovnou zmluvou.(§85 ods. 1 ZP)
    Dohoda o vykonaní práce § 226 ZP : 350 hodín v kalendárnom roku.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    evelin25 Pozri príspevok
    Ahojte.... chcela by som Vás poprosiť o radu. Pracujem na plný úväzok na pracovnú zmluvu u jedného zamestnávateľa a u toho istého zamestnávateľa mám aj pracovnú zmluvu o vykonaní pracovnej činnosti v rozsahu 2 hodiny denne. Je to podľa nového správe?
    Je to správne.

    maximálne 48 týždenne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.