Zavrieť

Porady

Preplatenie dovolenky - žiadosť

Dobrý deň,
Treba na žiadosť o preplatenie dovolenky nejaké tlačivo, alebo stačí to napísať voľnou formou?
Ďakujem
Naposledy upravil endrju : 26.09.07 at 07:12
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Do pozornosti dávam nové znenie Zákonníka práce, kedy sa môže preplatiť, a kedy nie nevyčerpaná dovolenka:

    § 116
    .
    .

    (2) Za časť dovolenky, ktorá presahuje štyri týždne základnej výmery dovolenky, ktorú zamestnanec nemohol vyčerpať ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

    (3) Za nevyčerpané štyri týždne základnej výmery dovolenky nemôže byť zamestnancovi vyplatená náhrada mzdy, s výnimkou, ak si túto dovolenku nemohol vyčerpať z dôvodu skončenia pracovného pomeru.

    aňuša je offline (nepripojený) aňuša

    veselá kopa aňuša
    U nás končí yamestnanec k 1.11.2007 prac.pomer a zostáva mu 36 dní nevyčerpanej dovolenky. Zamestnávatel ho potrbuje do konca prac.zmluvy. Čo s tým?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    aňuša Pozri príspevok
    U nás končí yamestnanec k 1.11.2007 prac.pomer a zostáva mu 36 dní nevyčerpanej dovolenky. Zamestnávatel ho potrbuje do konca prac.zmluvy. Čo s tým?
    Ak mu zamestnávateľ neumožní čerpať dovolenku tak postupuješ podľa § 116 ods. 3). Pozri príspevok č.3. Jednoducho mu to vyplatí.
    Ahojte, mam konkretny pripad:
    zamestnanec si nevycerpal dovolenku za rok 2006 v rozsahu 23 dni, zakladnu vymeru ma 25 dni, podla ZP mu patri nahrada mzdy za nevycerpanu dovolenku za cast zo zakladnej vymery nad styri tyzdne. Preplatim mu 5 dni alebo len 3 dni ?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    lucia.kellner Pozri príspevok
    Ahojte, mam konkretny pripad:
    zamestnanec si nevycerpal dovolenku za rok 2006 v rozsahu 23 dni, zakladnu vymeru ma 25 dni, podla ZP mu patri nahrada mzdy za nevycerpanu dovolenku za cast zo zakladnej vymery nad styri tyzdne. Preplatim mu 5 dni alebo len 3 dni ?
    Len tri, veď 2 dni už čerpal. A to len vtedy ak nevyčerpá starú dovolenku za rok 2006 do konca roka 2007.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    smith Pozri príspevok
    Len tri, veď 2 dni už čerpal. A to len vtedy ak nevyčerpá starú dovolenku za rok 2006 do konca roka 2007.
    Nečítala som tu niekde, že prepláca sa 5 dní? Vraj sa neberie do úvahy zostatok dovolenky ale ročný nárok a z neho sa prepláca dovolenka nad štyri týždne.
    Už som to našla
    http://www.porada.sk/t64925-nahrada-...dovolenku.html

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    lucia.kellner Pozri príspevok
    Ahojte, mam konkretny pripad:
    zamestnanec si nevycerpal dovolenku za rok 2006 v rozsahu 23 dni, zakladnu vymeru ma 25 dni, podla ZP mu patri nahrada mzdy za nevycerpanu dovolenku za cast zo zakladnej vymery nad styri tyzdne. Preplatim mu 5 dni alebo len 3 dni ?
    Toto je podstatné.
    Takže ja by som preplatila 5 dní.
    Naposledy upravil jankasm : 15.11.07 at 15:34

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.