Zavrieť

Porady

cenova ponuka na stavbu

kto mi dokaze vyhotovit cenovu ponuku na stavbu rodinneho domu podla polozkoveho rozpoctu?? prosim o radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepek je offline (nepripojený) pepek

    pepek
    emgeton Pozri príspevok
    Opýtam sa kolegu, keď sa vráti z výjazdu a a pošlem SS.

    budem cakat na skoru odpoved !!! moc by mi to pomohl !!!vdaka uz teraz!

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    Každá dobrá stavebná firma má k dispozícií rozpočtára -

    emgeton je offline (nepripojený) emgeton

    emgeton
    pepek Pozri príspevok
    kto mi dokaze vyhotovit cenovu ponuku na stavbu rodinneho domu podla polozkoveho rozpoctu?? prosim o radu.
    Ste stavebnou firmou alebo si chcete dať niečo postaviť ?

    pepek je offline (nepripojený) pepek

    pepek
    emgeton Pozri príspevok
    Ste stavebnou firmou alebo si chcete dať niečo postaviť ?

    sme malicka stavebna firma,ktora to chce skusit na tomto trhu. preto sme ochotni zaplatit za zhotovenie cenovej ponuky!viete pradit ?

    emgeton je offline (nepripojený) emgeton

    emgeton
    pepek Pozri príspevok
    ...a vy ste stavebna firma ?????
    Nie, ale v rámci činnosti robíma aj "výkaz výmer" , položkovité rozppočty a cenové ponuky. Ak máte záujem, pošlite SS.

    pepek je offline (nepripojený) pepek

    pepek
    emgeton Pozri príspevok
    Nie, ale v rámci činnosti robíma aj "výkaz výmer" , položkovité rozppočty a cenové ponuky. Ak máte záujem, pošlite SS.

    ake su podmienky z vasej strany, za aku dobu by to bolo vyhotovene a aka je cena vyhotovenia rozpoctu??? vdaka

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    pepek Pozri príspevok
    sme malicka stavebna firma,ktora to chce skusit na tomto trhu. preto sme ochotni zaplatit za zhotovenie cenovej ponuky!viete pradit ?
    A keď sa trošku posnažíš, na internete nájdeš vypracované cenové ponuky na každú stavebnú činnosť. Položkovite. Ja som to našla, aby ma stavebná firma neoklamala. A neoklamala.

    pepek je offline (nepripojený) pepek

    pepek
    Danila Pozri príspevok
    A keď sa trošku posnažíš, na internete nájdeš vypracované cenové ponuky na každú stavebnú činnosť. Položkovite. Ja som to našla, aby ma stavebná firma neoklamala. A neoklamala.

    ja potrebujem podla polozkoveho rozpoctu vyratat cenu domu. kde sa to da ???

    emgeton je offline (nepripojený) emgeton

    emgeton
    pepek Pozri príspevok
    ake su podmienky z vasej strany, za aku dobu by to bolo vyhotovene a aka je cena vyhotovenia rozpoctu??? vdaka
    Opýtam sa kolegu, keď sa vráti z výjazdu a a pošlem SS.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    pepek Pozri príspevok
    ja potrebujem podla polozkoveho rozpoctu vyratat cenu domu. kde sa to da ???
    Ja si Ti dovolim napriek ponuke k tomu dať môj názor. Si malá firmička. Ideš stavať dom. Potrebuješ samozrejme projektovú dokumentáciu, kde máš položkovite materiál, ktorý spotrebuješ, jeho cenu, množstvo práce. To je približná cena domu. A aj riziko malých firiem v súčasnej veľkej konkurencii na trhu stavebných prác, ak musia takéto služby / projekt, rozpočet a pod./ požadovať dodavateľským spôsobom v predražovaní, časových sklzoch a pod. To v dobrom, ako to vidím ja.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.