Zavrieť

Porady

Pracovna cesta

Z par dni ma ocakava sluzobna cesta do Svajciarska z dvojtyzdnovim pobytom teda vyrazame v pondelok a budeme tam 12 dni ubytovanie + ranajky su zabezpecene. Soferovat budem ja mam narok na plat pocas soferovania cca 2x 12 hodin a ako je to z dietami cez volne dni sobota nedela a v akej mene ich dostanem nakolko je to 80 frankou na den resp.48,40 eur. Za ranajky mozu strhnut 25% ak sa nemylim. kolko mi teda zamestnavatel musi vyplatit ? mozem ich ziadat aj vopred? Dakujem za info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Nechápem, prečo je táto otázka v téme DPH.
    Za raňajky sa strhuje len vtedy, ak v cene ubytovania sú zahrnuté aj raňajky.
    Zálohu na diéty je možné žiadať aj vopred v zahraničnej mene, ak sa dohodneš so zamestnávateľom - tak aj Sk. Máš na ne nárok aj v So a Ne. Okrem toho máš nárok na vreckové, ktoré je minimálne 5 % z diét - pred krátením za poskytnutné raňajky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.