Zavrieť

Porady

Tlačivá - stiahnutie

Poraďte, čo robím zle? Chcela som si popozerať niektoré tlačivá našich milých kolegýň a kolegov, keď stlačím button TU STIAHNUŤ, tvári sa, že niečo sťahuje, ale potom sa ocitnem na hlavnej stránke PORADY a nemám žiadne tlačivo, je možné tlačivá pozrieť aj priamo v PORADE, bez stiahnutia?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Rozalka Pozri príspevok
    Poraďte, čo robím zle? Chcela som si popozerať niektoré tlačivá našich milých kolegýň a kolegov, keď stlačím button TU STIAHNUŤ, tvári sa, že niečo sťahuje, ale potom sa ocitnem na hlavnej stránke PORADY a nemám žiadne tlačivo, je možné tlačivá pozrieť aj priamo v PORADE, bez stiahnutia?
    Musi to ist - skus kliknut pravym tlacidlom a uloz to.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Klikneš si na tlačivá - tam si vyber okruh čo by si potrebovala popozerať, klikni si na konkrétne tlačivko v súbore potom si klikni na "tu stiahnuť" otvorí sa Ti okienko s názvom ppreberanie súboru a tam klikni na OTVORIŤ.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Vždy ma to "hodí" na úvodnú stranu PORADA. Ak po stlačení pravého tlačidla dám "otvoriť" - na obrazovke mám to isté ešte raz, ak dám "uložiť" - to sa mi uloží adresa, kde môžem opäť túto stranu otvoriť. Mám silné "brány antiviráka"?

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Rozalka Pozri príspevok
    Poraďte, čo robím zle? Chcela som si popozerať niektoré tlačivá našich milých kolegýň a kolegov, keď stlačím button TU STIAHNUŤ, tvári sa, že niečo sťahuje, ale potom sa ocitnem na hlavnej stránke PORADY a nemám žiadne tlačivo, je možné tlačivá pozrieť aj priamo v PORADE, bez stiahnutia?
    Stáva sa to aj mne, keď používam Internet Explorer, keď idem cez Mozillu, tak je to OK. Už sa tu o tom písalo, len to neviem teraz narýchlo nájsť.

    Dopĺňam:
    http://www.porada.sk/t57734-ako-stia...-z-porady.html
    Naposledy upravil Olice : 27.09.07 at 13:55 Dôvod: doplnenie

    Tlačivá - stiahnutie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.