Zavrieť

Porady

Stravné - zahraničná pracovná cesta

Hľadám, ale neviem nájsť. Neviete, koľko je teraz základná sadzba stravného do Anglicka? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    na rok 2004 bola sadzba 35 GBP...skús pozrieť stránku www.zbierka.sk a daj si vyhľadávanie sadzby stravného, teraz som to pozerala.. tá sadzba zostáva aj na rok 2005
    Naposledy upravil babenko1 : 23.02.05 at 08:49

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Sadzby dokonca platné už na tento rok som tu niekde na Porade prikladala formou Prílohy. Našla som Ti to:
    http://www.porada.sk/showthread.php?...ighlight=diety
    Naposledy upravil lenkak : 23.02.05 at 08:51

    bachorikova je offline (nepripojený) bachorikova

    bachorikova
    Ako pocitate cas trvania zahranicnej SC, ked sposob dopravy je kombinovany letecky + autom na letisko. Konkretne, nejaky sofer vas zavezie autom na letisko do Viedne a prekrocite hranice o 11.00 a let mate napr. o 14.00. Ratate pocet hodin od casu odletu- teda 10 hod, alebo od prekrocenia hranice teda 13 hodin?

    katkap17 je offline (nepripojený) katkap17

    katkap17
    Ahojte chcem sa spýtať SZČO pracuje v zahraničí má presný rozpis koľko dní je v zahraničí a koľko hodín odrobil ale sú tam aj víkendy kedy nepracuje má nárok aj na tieto dva dni na stravné keďže je stále v zahraničí? Ďakujem
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik Etiketa porady: Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát.
    Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
    Mila123 kde je jeho pravidelné pracovisko? kde pravidelne vykonáva svoju prácu?
    katkap17 vo Francúzku v Martinique
    Mila123 pozri si zákon o CN, nevznikne mu nárok ani na diéty, ani na cestovné, ani na ubytovanie.......
    je to to x-krát na Porade riešené, aj s názorom FS (aktuálny)-
    katkap17 Áno dakujem našla som to!
    katkap17 Ale predsa sa chcem spýtať, usmerneniu som porozumela. ale ak pracoval 10 mes. v zahraničí a dva mesiace bol v SR, kde má prav. miesto výkonu práce, kde mal za tieto dva mesiace faktúry od iných firiem za služby vykonané v SR, vtedy by som mu mohla uplatniť to stravné zo zahraničia?
    katkap17 No ako to je vie mi niekto v tomto poradiť. potrebujem to súrne! ďakujem prosím
    avalik ak potrebujes surne, zaloz otazku v sulade s etiketou porady a nie do komentara
    katkap17 prepáč, ale nechodím sem často až tak to neovládam!
      zbaliť

    Stravné - zahraničná pracovná cesta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.