Zavrieť

Porady

Export z Olympu do Omegy - osobný účet(k výplate)

Ahojte. Potrebovala by som poradiť. Urobila som export miezd z Olympu do Omegy. Zamestnanec má výplatu posielanú na účet, keď som urobila export posledný zápis v ID miezd v omege bol: Osobný účet: suma k výplate v čistom. Neviem či to tam mám nechať a ak áno na aké účty zaúčtovať. (331/221 vyplácanu výplatu má z banky, ale podľa mňa by som to mala vymazať, prosím o radu).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Ja ten zápis nevymazávam. ALE v Olympe mám u každého zamestnanca priradený účet (osobný účet v banke) 335/xxx a v Omege mám analytiku pre každého zamestnanca tiež 335/xxx. Potom mám ten zápis nie 331/221 ale MD331 DAL335/xxx a všetko sedí. Keď posielam výplatu z banky, tak dám 221/335. Takto viem, že komu som výplatu poslala a komu ešte nie. Podotýkam ale, že mám len do desať zamestnancov, takže ma to nejako nezaťaží.

    felama je offline (nepripojený) felama

    felama
    Radím vymazať, ja to vymazávam, chcela som to dávať na 379 ale potom to tam bolo dvakrát.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Nerobím export z Olympu do Omegy, ale logicky: suma na výplatu je vlastne zostatok SU 331, teda zaúčtovaním by sme to mali v účte 2x.
    Teda zastávam tiež názor - vymazať = neúčtovať.
    Tento údaj považujem len ako kontrolné číslo, teda informáciu.

    Export z Olympu do Omegy - osobný účet(k výplate)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.