Zavrieť

Porady

Stiahnutie tlačiva

Prosím Vás, vedel by mi niekto poradiť, ako si môžem stiahnúť tlačivo - dokument? Z úvodnej stránky "Porada.sk" idem na "Rôzne", následne "Tlačivá", vyberiem si "Personalistika-tlačivá" a kliknem napr. na "Dochádzka 2007". Keď kliknem na "Stiahnuť" neudeje sa nič, len sa vrátim na úvodnú stránku Porady. Už to takto skúšam dosť dlho a nejde mi to. Vďaka za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    <TABLE width="100%"><TBODY><TR><TD vAlign=top width="28%" rowSpan=2>
    </TD><TD vAlign=top width="72%"><TABLE class=tborder cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center border=0><TBODY><TR><TD><TABLE cellSpacing=1 cellPadding=6 width="100%" border=0><TBODY><TR align=middle><TD class=thead width="100%" colSpan=3>Navigácia</TD></TR><TR><TD class=alt2 align=middle colSpan=3>Tlačivá a Dokumenty | Štatistika | Vyhľadávanie | Pridať | Moje dokumenty | Správa dokumentov</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR><TR><TD vAlign=top><TABLE class=tborder cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center border=0><TBODY><TR><TD><TABLE cellSpacing=1 cellPadding=6 width="100%" border=0><TBODY><TR><TD class=thead align=middle colSpan=4>Evidencia stravných lístkov [Upraviť] [Vymazať] </TD></TR><TR><TD class=alt1 width="18%">Súbor: </TD><TD class=alt2 vAlign=center align=left width="90%" colSpan=3>Evidencia stravných lístkov (17.5 KB)</TD></TR><TR><TD class=alt1>Autor:</TD><TD class=alt2 vAlign=center align=left colSpan=3>smith (uploaded by smith)</TD></TR><TR><TD class=alt1>Pridané dňa:</TD><TD class=alt2 vAlign=center align=left colSpan=3>18-05-07</TD></TR><TR><TD class=alt1>Počet stiahnutí:</TD><TD class=alt2 vAlign=center align=left colSpan=3>597</TD></TR><TR><TD class=alt1>Známka:</TD><TD class=alt2 vAlign=center align=left colSpan=2>A</TD><TD class=alt1 vAlign=center align=middle width="28%"><FORM name=form action=./downloads.php method=post encType=multipart/form-data><SELECT onchange="MM_jumpMenu('parent',this,1)" name=grade> <OPTION value="" selected>Oznámkujte</OPTION> <OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=10>A+</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=9.5>A</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=9.3>A-</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=8.7>B+</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=8.5>B</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=8.3>B-</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=7.7>C+</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=7.5>C</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=7.3>C-</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=6.7>D+</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=6.5>D</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=6.3>D-</OPTION><OPTION value=./downloads.php?do=file&id=576&rating=5.0>F</OPTION></SELECT> </FORM></TD></TR><TR><TD class=alt1 align=middle colSpan=4>Popis</TD></TR><TR><TD class=alt2 vAlign=top colSpan=4>Pomocná evidencia na výpočet nároku stravných lístkov, ak na začiatku mesiaca sa vydalo viac SL na koľko v skutočnosti mal zamestnanec nárok, alebo opačne. Výsledok je množstvo o koľko treba krátiť alebo pridať SL v ďalšom mesiaci.</TD></TR><TR><TD class=alt1 align=middle colSpan=4>Obrázky</TD></TR><TR><TD class=alt2 vAlign=top colSpan=4>Žiaden</TD></TR></TBODY></TABLE><TABLE class=tborder cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center border=0><TBODY><TR><TD class=thead>Priložiť obrázok</TD></TR><TR><TD class=alt2 align=middle>
    <FORM action=./downloads.php?do=file&id=576 method=post encType=multipart/form-data><INPUT type=file size=40 name=image> <INPUT type=submit value="Pridať obrázok" name=submit> </FORM>

    </TD></TR></TBODY></TABLE><TR><TD class=thead align=middle colSpan=4>Tu stiahnut</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR></TBODY></TABLE>
    Ja som to vložila len ako vzor , inak to neviem ......ale pod dokumentom je Tu stiahnuť- úplne na spodnej časti tabuľky ako to je tu v príklade .....kliknete a objaví sa tabuľka .....odpovedáte zakliknitím ULOŽIŤ ....a potom si daný dokument uložíte .

    Ak sa Vám to podarí , ja potom tento môj príspevok vymažem.

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    Veď práve, keď kliknem na Tu stianuť, vrátim sa automaticky na úvodnú stránku Porady.

    alazan je offline (nepripojený) alazan

    alazan
    ...ja som si to kvoli vam teraz vyskusala a islo mi to.... aj po ulozeni v pohode otvorit... nie je problem v prihlaseni?? mne sa raz stalo, ze mi padlo prihlasenie pocas prace - a vtedy to nestahovalo...

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    Nejde mi to ani keď kliknem na Tu stiahnuť pravým tlačítkom myši. Mám nainštalovanú najnovšiu verziu Internet Explorer a mám s ním asi problém. Vždy ma to vráti na úvodnú stránku Porady.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    No, ja niektoré stiahnem iba cez Mozillu....ešteže to tu bolo poradené, inak by som sa k nim nedostala.

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    Ako by som si mohla nainštalovať prehliadač "Mozilla"? Prosím, prosím. Ja totiž vôbec neviem, čo je to Mozilla firefox. Vďaka.
    Naposledy upravil AnnaK : 01.10.07 at 20:21

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    Už je to v poriadku, nainštalovala som si Mozillu a tlačivá sa dajú stiahnúť. Vďaka.

    majernikova je offline (nepripojený) majernikova

    žena majernikova
    AnnaK Pozri príspevok
    Už je to v poriadku, nainštalovala som si Mozillu a tlačivá sa dajú stiahnúť. Vďaka.
    Prosím Ťa môžeš mi popísať postup.
    Ďakujem

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    Prepáč, ale ja som si prečítala tvoj dotaz až teraz. Len tak ma napadlo, či ešte niekto nepotrebuje poradiť. Dúfam, že to nebude žiadny problém, keď uvediem webovú adresu, ale ja som len tak skúsila www.mozilla.sk a tam som našla odkaz na inštaláciu prehliadača.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.