Zavrieť

Porady

reklama - bilboard

Nazdaaarek poradaci : ))

Ked uz sme sa tu zisli viaceri potencionalny podnikatelia, potreboval by som sa Vás popytat na par otazok ohladne bilbordov...
Viem, ze nas trh uz je nasyteny touto vonkajsou reklamou, ale predsa sa vzdy najde nejake miesto kde by sa dala usadit a uplatnit. Rozmyslal som nad rôznymi ponikatelskymi napadmi, ale stale sa mi vidi tato forma este aktualna, z dôvodu podnikatelskych subjektov, ktory ju potrebuju a je stale ziadana, a pociatocne naklady a udrzba ohladom financii na nejake 2 - 3 bilboardy nieje az taka hroziva, samozrejme pokial nechcem stavat megabordy pri mostoch, ale klasicke pocestne... potreboval by som sa len informovat na pociatocne kroky ohladom tohto, co vsetko by som mal obsiahnut, ake urady pobehat, stavebne co obsahuje a pod..... dufam, ze sa mi niekdo ochotny ozwe a poradii...
Zatial diiiky a pozdravujem : ))))
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    trosku pozor pokial viem chysta sa zakon ktory bude razantne zasahovat a dost prisne riadit umiestnovanie novych bilbordov pri ceste (pochadza tusim z EU)

    Heleč je offline (nepripojený) Heleč

    Heleč
    Začni u cestárov, tam Ti povedia všetko čo potrebuješ, alebo čo chcú k schváleniu. Myslím,že oni aj rozhodujú kde sa to osadí.

    stewes je offline (nepripojený) stewes

    stewes
    hej hej diiky, nieco som pocul o tom zaakone, ale predsa, trba vyskusat a nie stat na mieste ) u cestarov??? (aky urad)

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    slovenská správa ciest,
    najskôr však treba hovoriť s majiteľom pozemku

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    ale keby bol majetok pozemku mesto??
    správa mestského majetku

    stewes je offline (nepripojený) stewes

    stewes
    ahojte, diiky za momentalne info, este jedna otazocka, co by som potreboval hlavne na schvalenie na stavebnom urade??? nooooo na budovach to tiez nieje na zahodenie, ale musim zacat len zatial s jednym a uvidi sa ako sa to bude vyvijat....

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    co by som potreboval hlavne na schvalenie na stavebnom urade???
    žiadosť o povolenie na stavbu
    súhlas majiteľa pozemku
    súhlas od SSC

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    po súhlasnom stanovisku mesta musíš uzatvoriť ročnú zmluvu s majitelom pozemku o platení nájomného

    stewes je offline (nepripojený) stewes

    stewes
    zdrawiiim lidicky, wedeli by ste aj blizsie teda poradit aj na na stennu reklamu ako nam to tu funguje??? )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.