Zavrieť

Porady

zemiakový šalát s jogurtom

vie niekto poradiť recept na zemiakový šalát s jogurtom? ide mi v podstate o to, aby bol tento šalát bez klasickej majonézy. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ja robim zemiakovy salat bez majonezy kvoli tomu, ze mam alergiu na vajicka. Dresing robim zo sladkej slahackovej smotany, do ktorej pridam trochu kecupu a horcice. Nevidim dovod, preco by sa namiesto smotany nemohol pouzit jogurt. Este som neskusala, ale zle to byt nemusi.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Nie je to zle, je to výborné. Do zemiakového šalátu tiež používame biely jogurt, nakoľko majonézu nemôžem zo zdravotných dôvodov.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Úplne rovnako , len miesto majonézy pridám niekedy jogurt, niekedy smotanu, alebo sójovú majonézu. Často pridám aspoň jeden téglik activie bielej, príjemne okyslí...

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Ja robím vždy zemiakový šalát iba s jogurtom, hoci dávam smotanový jogurt. Nie je až také podstatné (čo sa chuti týka), či jogurt alebo smotana, len je dôležité rozmiešať jogurt (smotanu) v octovom náleve z uhoriek, ktorý odlejem z uhoriek, čo dávam do šalátu a až tak vyliať na zemiaky. Takéto zemiaky nemajú ani po viac hodinách čudný pach - ako trochu skysnuté jedlo - a nemajú horšiu chuť ani na druhý deň, stále voňajú ako čerstvo urobené.

    P.S. už tu niekde na Porade bola aj zálievka s citrónom namiesto octu

    zemiakový šalát s jogurtom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.