Zavrieť

Porady

Čo deťom na desiatu do školy?

Zakladám novú tému. Inšpirovali ma večere. Ja už niekedy neviem, čo ráno dať môjmu školákovi na desiatu. Tak raďte, mamky a ockovia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    No ja som často zvykla večer urobiť nejakú pomazánku, vajíčkovú, syrovú, šunkovú ,rybaciu atď. a natrela som im ju ráno na chlieb alebo rohlík. K tomu niečo piť a nejaké ovocie. Desiaty nosievali veru až kým neskončili stredné školy. Aj knihu o pomazánkach som potom od nich dostala niektoré vianoce.

    renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

    renatka.zem
    Moje deti to vyriešili sami keď mal syn 9 a dcéra 7 rokov. Povedali mi aby som im desiatu nechystala, lebo oni majú chuť zrovna na niečo iné, len aby som nakrájala chlieb alebo prekrojila rožteky a aby bola plná chladnička vždy niečoho, čo by si mohli zobrať. (rastlinné maslo, nátierky, syry, jogurty, a podobné potraviny...vždy niečo, čo ma napadlo v obchode som kúpila a bolo)
    Neskôr sa naučili už aj sami si nakrájať, tak som sa už nestarala, ale mám istotu, že to čo si zoberú aj spapkajú. A čo keď nestihnú? (jabĺčko alebo nejaké iné ovocie stihli vždy) Na druhý deň vstanú tak, aby stihli si spraviť desiatu. Skúste to, je to fajn, spokojné sú aj deti a aj ja ako mamina...

    Čo deťom na desiatu do školy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.