Zavrieť

Porady

Dotaz ohladne prac. doby

Neviem ci to tu je dobre, ak nie, tak ma prosim nekamenujte.
Sme taka zaujimava firma sro, u nas na oddeleni robime vselijako, podla rozpisu, niekedy 8, niekedy 12, potom mame volno aby sa to vykrylo . . . Zatial v podstate v pohode, ale teraz robim tak, ze utorok 14h, str 12h, Stvr 12h, Pia rozpis 8h, ale budem asi 13h, sobota 6h . . . chcem sa spytat ci je tento tyzden OK zo vsetkych pohladov. Staci mi odpoved ano / nie. Ak ma zamestnavatel pravo v pripade napr. nemoci alebo dovolenky inych zamestnancov takto docasne pridelit pracovne zmeny. Diky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    LubikS Pozri príspevok
    Neviem ci to tu je dobre, ak nie, tak ma prosim nekamenujte.
    Sme taka zaujimava firma sro, u nas na oddeleni robime vselijako, podla rozpisu, niekedy 8, niekedy 12, potom mame volno aby sa to vykrylo . . . Zatial v podstate v pohode, ale teraz robim tak, ze utorok 14h, str 12h, Stvr 12h, Pia rozpis 8h, ale budem asi 13h, sobota 6h . . . chcem sa spytat ci je tento tyzden OK zo vsetkych pohladov. Staci mi odpoved ano / nie. Ak ma zamestnavatel pravo v pripade napr. nemoci alebo dovolenky inych zamestnancov takto docasne pridelit pracovne zmeny. Diky.
    Priemerný týždenný pracovný čas nesmie prekročiť 48 hodín. § 85 ZP.

    LubikS je offline (nepripojený) LubikS

    LubikS
    Hm, to akoze by som mohol pracovat napr. cely pondelok a utorok, tj 2x24 h, tj 48 h a je to v poriadku? to snad nie . . .

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    LubikS Pozri príspevok
    Hm, to akoze by som mohol pracovat napr. cely pondelok a utorok, tj 2x24 h, tj 48 h a je to v poriadku? to snad nie . . .
    Ty si si ešte neprečítal ani ten uvedený § v mojom príspevku? to snáď nie...

    LubikS je offline (nepripojený) LubikS

    LubikS
    Precital, len neviem co je to priemerny tyzdenny pracovny cas . . . teda viem, len neviem , nenasiel som, za ake obdobie je to priemerny . . . lebo iny priemer bude napr. za mesiac iny za polrok . . . ten mesacny mi nemusi vyjst.

    Dotaz ohladne prac. doby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.