Zavrieť

Porady

Štvrťročný výkaz preddavkov dane zo závislej činnosti

Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Ahojte, idem vypisovať Prehľad o zrazených a odved.preddavkoch, zoberú mi aj z internetu, ked vyplním na stránke drsr? Je tam viac tých prehľadov myslím, že vypisujem ten najnovší od 1.1.2007, ale nejako sa v tom nevyznám, vytlačila som si poučenie, na druhej strane do r. 1 píšem dátumy výplat a sumu 0, lebo má min.mzdu a preddavky neplatí. r. 4 tiež nuly, r. 10 a 11 nuly, neviem či mám uviesť nuly aj v ostatných riadkoch alebo len v tých čo som napísala, mohol by mi niekto poradiť? ďakujem moc
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Pru Pozri príspevok
Ahojte, idem vypisovať Prehľad o zrazených a odved.preddavkoch, zoberú mi aj z internetu, ked vyplním na stránke drsr? Je tam viac tých prehľadov myslím, že vypisujem ten najnovší od 1.1.2007, ale nejako sa v tom nevyznám, vytlačila som si poučenie, na druhej strane do r. 1 píšem dátumy výplat a sumu 0, lebo má min.mzdu a preddavky neplatí. r. 4 tiež nuly, r. 10 a 11 nuly, neviem či mám uviesť nuly aj v ostatných riadkoch alebo len v tých čo som napísala, mohol by mi niekto poradiť? ďakujem moc
nuly idú do všetkých riadkov.
nič tým nepokazíš, aj SW OLYMP to tak robí.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

a dátumy som dala len do r. 1, do ostatných nie.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Pru Pozri príspevok
a dátumy som dala len do r. 1, do ostatných nie.
Pokiaľ "platíš" nulu tak dátumy odvodu dane nemusíš vyplňať
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
správne a nezabudni výkaz do 30- teho odovzdať, za nesplnenie tejto lehoty je automaticky pokuta 2 000,-
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

dám ho hneď zajtra s dphčkami aby som náhodou nezabudla, ďakujem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

sway Pozri príspevok
správne a nezabudni výkaz do 30- teho odovzdať, za nesplnenie tejto lehoty je automaticky pokuta 2 000,-
Dnes som počula (ešte nečítala) že minimálna výška pokuty je 1000.- Sk. Hneď po štvrtku to pozriem.
0 0
anabella anabella

anabella je offline (nepripojený) anabella

Ahojte poraďáci, prvý krát posielam prehľad za 3 štvrťrok 2007, ale naši zamestnanci majú minimálnu mzdu, čiže nemáme žiadne zrazené preddavky na Daň z príjmov, mohli by ste mi prosím poradiť, do ktorých riadkov mám uvádzať nulu? Ďakujem veľmi pekne za rady
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

anabella Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, prvý krát posielam prehľad za 3 štvrťrok 2007, ale naši zamestnanci majú minimálnu mzdu, čiže nemáme žiadne zrazené preddavky na Daň z príjmov, mohli by ste mi prosím poradiť, do ktorých riadkov mám uvádzať nulu? Ďakujem veľmi pekne za rady
Kľudne ich daj do všetkých. Nič tým nepokazíš.
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Navyplnené riadky zostávajú prázdne,máš to napísané aj na tlačive.Uveď len mesiac 07,08,09 a ostatné zostane prázdne.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
jamis Pozri príspevok
Kľudne ich daj do všetkých. Nič tým nepokazíš.
aj aj som chcela odpovedať do všetkých a čo nevidím, už je to tam
0 0
anabella anabella

anabella je offline (nepripojený) anabella

ok, ďakujem dám ich teda do všetkých, pekný zvašok dňa
0 0
Slavena Slavena

Slavena je offline (nepripojený) Slavena

Bojovníčka
Prosím Vás, posiela sa ešte tlačivo "Oznámenie o zrážkovej dani?"/mesačné/ alebo je na tento účel už spomínané tlačivo "Štvrťročný prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch a ....."?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Slavena Pozri príspevok
Prosím Vás, posiela sa ešte tlačivo "Oznámenie o zrážkovej dani?"/mesačné/ alebo je na tento účel už spomínané tlačivo "Štvrťročný prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch a ....."?


Od 1.1.07 sa oznámenie o zrážkovej dani neposiela. Údaj o zrážkovej dani je súčasťou prehľadu.
0 0
rrrrr rrrrr

rrrrr je offline (nepripojený) rrrrr

Ked som jeden mesiac zaplatila viac ako bol zrazeny preddavok a druhy mesiac som si ho ponizila, je potrebne tento rozdiel niekde pisat.Nikde som nenasla na to riadok. Ale staci,ze v rocnom hlaseni bude sediet zrazeny preddavok so zaplatenym? Dakujem.
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

rrrrr Pozri príspevok
Ked som jeden mesiac zaplatila viac ako bol zrazeny preddavok a druhy mesiac som si ho ponizila, je potrebne tento rozdiel niekde pisat.Nikde som nenasla na to riadok. Ale staci,ze v rocnom hlaseni bude sediet zrazeny preddavok so zaplatenym? Dakujem.
Ak je zaplatené v jednom mesiaci viac ako bolo treba, treba túto sumu (celú) napísať do stĺpca toho mesiaca v ktorom sa to zaplatilo. V ďalšom mesiaci ak je menej zaplatené ako bolo treba, zase napísať túto sumu do stĺpca toho mesiaca v kt. sa to zaplatilo.
0 0
rrrrr rrrrr

rrrrr je offline (nepripojený) rrrrr

REalne vykazem vysku povinnosti odvodu preddavku a skutocne zaplateneho preddavku.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

rrrrr Pozri príspevok
REalne vykazem vysku povinnosti odvodu preddavku a skutocne zaplateneho preddavku.
Aj tak sa to dá pomenovať
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Ahojte, potrebovala by som radu, idem vypisovať dodatočné hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov zo závislej činnosti, lebo moja predchodkyna sa od seba odovzdala na DU vyplnené a vyrátanú dať a ani sme o tom nevedeli za brigádnikov, ale sme žiadnych nemali, ona ho vypísala uviedla brigádnikov a vyčíslila, teraz ked idem podávať nulové, nemusím vypisovať žiadne mená na str.3 a vyčísluje sa niekde rozdiel? ďakujem moc
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Pru Pozri príspevok
Ahojte, potrebovala by som radu, idem vypisovať dodatočné hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov zo závislej činnosti, lebo moja predchodkyna sa od seba odovzdala na DU vyplnené a vyrátanú dať a ani sme o tom nevedeli za brigádnikov, ale sme žiadnych nemali, ona ho vypísala uviedla brigádnikov a vyčíslila, teraz ked idem podávať nulové, nemusím vypisovať žiadne mená na str.3 a vyčísluje sa niekde rozdiel? ďakujem moc

Nerozumiem tomuto "nemusím vypisovať žiadne mená" - tak ak ste nikoho nemali, potom ????
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Pru Pozri príspevok
Ahojte, potrebovala by som radu, idem vypisovať dodatočné hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov zo závislej činnosti, lebo moja predchodkyna sa od seba odovzdala na DU vyplnené a vyrátanú dať a ani sme o tom nevedeli za brigádnikov, ale sme žiadnych nemali, ona ho vypísala uviedla brigádnikov a vyčíslila, teraz ked idem podávať nulové, nemusím vypisovať žiadne mená na str.3 a vyčísluje sa niekde rozdiel? ďakujem moc
Paula, obdivujem promptnú odpoveď. Doteraz neviem, "čo chcel básnik povedať?"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať