Zavrieť

Porady

praceneschopnost

Prosím o radu.
S zamestnancovm bol ukončený prac. pomer v skúšobnej dobe./za 5 prac. dní ma 2x celodennú návštevu u lekára + 1 absenciu/
22.10. bola spomínaná absencia a zároveň daná výpoveď k tomuto dňu.
Dňa 23.10. sa dal zamestnanec na PN. Soc. poisťovňe hovorí, že aj keď sa jedná o ukončeniu prac. pomeru v skúšobnje dobe, jedná sa o ochrannú dobu a je potrebné pre bývalého zamestnanca predložiť vypísané tlačivo na účely uplatnenia nároku na nem. dávku.
Moja otázka znie nasledovne: Pri spracovaní mzdy za mesiac okt. som povinná evidovať počet hodín PN /teda od 23.10-31.10/? A aj nasledujúce mesiace evidujem PN tohto bývalého zamestnanca, alebo pre mňa už dňom 22.10. skončila akákolvek evidencia?
ďakujem za odpoveď.
Veronika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    leabacova je offline (nepripojený) leabacova

    leabacova
    Dňom 22.10.2007 skončil pracovný pomer a tým aj všetka evidencia. PN vznikla až po skončení pracovného pomeru, takže netreba nič evidovať, len vypísať spomínané tlačivo pre sociálnu poisťovňu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.