Zavrieť

Porady

Daňové tlačivá

Viete mi prosím poradiť, ako môžem vytlačiť zo stránky www.drsr.sk tlačivá, ktoré si tam vyplním, uložím ich do cookies, uložím do fdf, keď si ich chcem dať vytlačiť z dokumentov, tak sa mi podarí každé 5-6 vytlačiť. Acrobat mám!!!!!!!! Nie je možné nájsť na stránkach PORADY tlačivá, ktoré sa dajú aj vyplniť a vytlačiť? Taktiež ni všetky tlačivá zo zdravotných poisťovní sa mi dajú vytlačiť.
Prosím ale polopaticky, lebo ja už ako starobný dôchodca ťažšie v tom viem kúpať sa! To sa skôr topím, a na to nemám náladu, rada by som ešte poplávala. Vopred všetkým trpezlivým, ktorí sú ochotní mi poradiť ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dom je offline (nepripojený) dom

    dom
    Pozrite na www.dashofer.sk, tam sú tlačivá DPFO B, DP PO, DPH, tlačivo DP PO som si uložila, vyplnila a vytlačila. Sú tam aj tlačivá výsledovka, súvaha, predvaha, tie som neskúšala.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    dom
    Pozrite na www.dashofer.sk, tam sú tlačivá DPFO B, DP PO, DPH, tlačivo DP PO som si uložila, vyplnila a vytlačila. Sú tam aj tlačivá výsledovka, súvaha, predvaha, tie som neskúšala.
    Ďakujem, tie idú/!!!!!!!! Ale ja teraz potrebujem najmä Hláseni za rok 2004 a Prehľad, tak aby sa do nich dalo nielen vpisovať, ale ich aj vytlačiť.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Niekde o tom vyplňovaní na www.drsr.sk bolo popísané, skúsim pohľadať.
    Ale niekedy mať Acrobat nestačí, (je voľne šíriteľný) na vyplňovanie tlačív vo formáte, ktoré podboruje acrobat (pdf súbory) potrebujete mať Acrobat editor - plná verzia, ktorá sa dá zakúpiť, nie lacná záležitosť.

    Vera je offline (nepripojený) Vera

    Vera
    Ahojte,

    ja som si stiahla na www.dashofer.sk dokument so súvahou, VZaS ... ale keď tam chcem niečo napísať - teda čísla, tak je to zabezpečené heslom :-(
    Neviete mi niekto poradiť ??

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    lenkak
    Niekde o tom vyplňovaní na www.drsr.sk bolo popísané, skúsim pohľadať.
    Ale niekedy mať Acrobat nestačí, (je voľne šíriteľný) na vyplňovanie tlačív vo formáte, ktoré podboruje acrobat (pdf súbory) potrebujete mať Acrobat editor - plná verzia, ktorá sa dá zakúpiť, nie lacná záležitosť.
    nedá sa vyplniť DP PO/právna forma/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.