Zavrieť

Porady

Poďakovanie

Dnes som prvý krát na tejto stránke a chcem sa poďakovať autorom tohoto projektu. Som nadšená množstvom informácií, ale aj rýchlou reakciou poradcov. Ušetríme si množstvo času hľadaním v literatúre .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    ... takže vitaj a pridaj sa radiť, určite máš aj Ty nejaké poznatky a skúsenosti, ktoré sa zídu aj ostatným ...

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    babenko1
    Pripájam sa k Zuzke.. vitaaaaj :-)
    ahoj babenko, ako? - robotka ide??

    nekukneš mi na tie stravenky??? - dík...

    Tamarka je offline (nepripojený) Tamarka

    živnostník Tamarka
    Aj ja sa pripájam k poďakovaniu: "porada" je moja obľúbená každodenná stránka, cítiť tu človečinu, čo je ojedinelý úkaz tejto doby. Vďaka Vám všetkým.

    procom
    Dnes som prvý krát na tejto stránke a chcem sa poďakovať autorom tohoto projektu. Som nadšená množstvom informácií, ale aj rýchlou reakciou poradcov. Ušetríme si množstvo času hľadaním v literatúre .

    učty je offline (nepripojený) učty

    učty
    Chcela som urobiť novú tému k MDŽ keď mi prišla táto smeska od kamarátky:
    Všetko najlepšie k sviatku. Dnes je Medzinárodný daň

    krásnych, úspešných a inteligentných žien. Pokiaľ nejakú

    poznáš, pošli ďalej. Späť neposielaj, o sebe viem!

    Venujem ju Vám všetkým! Vďaka za rady aj zábavu, za pocit spolupatričnosti.

    ata je offline (nepripojený) ata

    ata
    Tiež sa pripájam k vďačným čitateľom porady,myslím,že nám to všetkým uľahčuje prácu.
    Je to úžastný pocit ,keď aj v ťažkoriešiteľných situáciách ,stojí pri nás ,skupinka zlatých ľudí ,ochotných pomôcť v pravej chvíli.
    Čo sa týka toho včerajšieho sviatku ,dúfam ,že ste ho oslávili v kruhu príjemných ľudí.......Ja áno.....Prajem hromadu sviežej mysle.....ahojte

    vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

    vieroslava
    Mám rovnaké pocity a dojmy. Dnes som sa prihlásila a som ohromená z ochotného prístupu neznámych ľudí. Ďakujem hlavne Alicii.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    Hľadala som takúto tému, aby som nezakladala zbytočné novú, a som veľmi rada, že som ju našla. Keďže sa blíži termín podania ročného zúčtovania zdravotného poistenia, porada pracuje na plné obrátky - a teraz myslím nielen poraďákov a všetkých členov, ktorí sa snažia pomôcť, ale hlavne p. Jozefa Mihála. Týmto mu chcem vysloviť veľké POĎAKOVANIE - ako aktívne a promptne pristupuje a rieši každý problém so spracovaním RZZP, nielen pre predplatiteľov DRAKA, ale aj pre ostatných účastníkov porady. Nemôžem si pomôcť, ale už na to myslím viac dní, pretože kedy sa pripojím /a to trávim na porade veľa času - dokonca aj v neskorých nočných hodinách/ a pán Mihál je neustále prihlásený a rieši tieto dotazy. Som si istá, že veľa ľudí, čo sú tu, s jeho pomocou vypracovali tlačivo RZZP bez veľkých ťažkostí. Medzi nich patrím aj ja - tento rok som vypracovala okolo 20 RZZP s rôznymi problémami, a mnoho riešení som si preštudovala na Porade v príspevkoch od p.Mihála.
    Takže ešte raz pán Mihál - veľké ĎAKUJEM.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    No...teda ďakujem, ...až taká sláva to nie je, kúpte si mobil s pripojením na internet a zistíte, že ho stačí zabudnúť vypnúť a potom ani neviete ako a stále visíte na Porade.

    A nezabúdajte, že Drak je moje súčasné zamestnanie. A do roboty sa predsa patrí chodiť, či nie?

    Janka P je offline (nepripojený) Janka P

    žena - čo viac si želať ? Janka P
    Vďaka PORADA, vždy keď si neviem rady nachádzam tu pomoc - aj dnes - nikde na stánkach soc.poisťovne som nemohla nájsť tlačivo výpisu z DP k dani z príjmu FO za rok 2004, tu stačilo dať vyhľadávanie a MÁM HO !
    Je fajn, že ste, nech sa darí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.