Zavrieť

Porady

Pozor na firmu ENGO z Trnavy!

Dobrý deň všetkým. Chcem upozorniť na firmu ENGO z Trnavy, na majiteľa p. Ing. Zaťka a jeho manželku. Pri dohodovaní zmluvy nekonajú ČESTNE a snažia sa vedome v zmluve slovnými zvratmi priniesť prospech LEN SEBE a POŠKODIŤ druhú stranu.
Mám vlastnú nepeknú skúsenosť!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    zavlahar Pozri príspevok
    Dobrý deň všetkým. Chcem upozorniť na firmu ENGO z Trnavy, na majiteľa p. Ing. Zaťka a jeho manželku. Pri dohodovaní zmluvy nekonajú ČESTNE a snažia sa vedome v zmluve slovnými zvratmi priniesť prospech LEN SEBE a POŠKODIŤ druhú stranu.
    Mám vlastnú nepeknú skúsenosť!
    Asi by bolo treba trochu viac konkretizovať, pretože za takto napísané by ťa mohli napadnúť z dôvodu poškodzovania dobrého mena. To je ako keb som napísal, že hypermarket značky xxxx je zlodejská firma, lebo ceny tovaru nie sú také, akú sú na regáloch.

    A mimochodom, ktorá firma, okrem charitatívnej, neprináša prospech sebe ale len druhému?

    Uveď tie slovné zvraty. Možno sa k tomu vyjadrí aj tá firma.

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    Pozor na to, aby ta neudali za ohovaranie a poskodenie mena firmy. Vies to aj dajako podlozit, mas dajake dokazy o tom, co tu tvrdis?


    P.S.: Keď som tento príspevok začal písať, ešte tu žiadna odpoveď nebola. Až keď som odoslal, som zistil, že Chobot písal v tom istom čase, len rýchlejšie ako ja...
    Naposledy upravil jozefstefan : 20.11.07 at 15:22 Dôvod: dopísanie P.S.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Keď upozorniť na nečestné konanie, tak je potrebné doložiť relevantné dôkazy. A nie systémom JPP. Takto to môže vyzerať ako ohováranie konkurenčnej firmy. A vypátrať ťa nebude nič zložité.

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    zavlahar Pozri príspevok
    Nemám v úmysle ohovárať,len upozorniť.
    Tak napis tie slovne zvraty, aby sme mohli posudit.

    Pozor na firmu ENGO z Trnavy!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.