Zavrieť

Porady

Zaevidovanie na úrade práce - tlačivo

Ahojte prosím ,,, neviete aké tlačivo na úrade práce mi dajú, keď sa idem zaevidovať? chcem si ho vypísať doma.


Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    svedia Pozri príspevok
    Ahojte prosím ,,, neviete aké tlačivo na úrade práce mi dajú, keď sa idem zaevidovať? chcem si ho vypísať doma.


    Ďakujem
    http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=4940

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    to tlačivo POTVRDENIE na účely nároku na dávku v nezamestnanosti? Už nič nemusím tam vypisovať? na zaevidovanie... Ďakujem

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    To tlačivo Ti bude vyplňovať posledný zamestnávateľ. Na ÚP Ti dajú ešte ďalšie tlačivo a to si vyplníš doma a následne odovzdáš. Hľadala som to tlačivo, ale nenašla som ho na nete.

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    áno presne to ďalšie tlačivo na tom úrade potrebujem... nech nechodím hore dole...

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    Ten posledný zamestnávateľ mi vyplní, ale mám problém!

    predchádzajúci zamestnávateľ.. nedá sa mi sním spojiť, nemám do konca ani zápočtový list.
    Musím mať aj od predchádzajúcich zam. tieto potvrdenia? čo keď sa ku nim nedokopem? Mám odpracované vyše troch rokov (štyria zamestnávatelia)

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Na to aby si dostávala peniaze z ÚP musíš mať odpracované 3 roky a zamestnávatelia Ti to musia potvrdiť. Ak sa nevieš spojiť so zamestnávateľom, odporúčam sa spojiť príp. s účtovníčkou, ktorá určite vydá takéto potvrdenie.

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    Ani účtovníčka sa nemôže spojiť, dokumenty a pečiatky má on a on, len má prístup k tým veciam, on už je dávno v POĽSKU: a absolútne nás ignoruje. Budem musieť to nejako vybaviť v SP

    Ďakujem za rady...
    Čo potrebujem ak sa chcem zaevidovať na úrade práce do koľkých dní sa tam mám hlásiť.Mám odrobených 6 rokov v jednej firme kde som skončila pracovný pomer dohodou a hneď som nastúpila pracovať do inej firmy s tým kde som však ja odišla v skúšobnej dobe.Mám prosím nárok na podporu v nezamestnanosti..Ďakujem

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    misiatko1871 Pozri príspevok
    Čo potrebujem ak sa chcem zaevidovať na úrade práce do koľkých dní sa tam mám hlásiť.Mám odrobených 6 rokov v jednej firme kde som skončila pracovný pomer dohodou a hneď som nastúpila pracovať do inej firmy s tým kde som však ja odišla v skúšobnej dobe.Mám prosím nárok na podporu v nezamestnanosti..Ďakujem
    Áno, máš nárok na podporu v nezamestnanosti. §104-108 Zákona o soc. poistení.
    http://www.porada.sk/t16136-zakon-o-...006-a.html#104
    Na úrade práce sa musíš zaevidovať do 7 kal. dní od skončenia prac. pomeru
    Potrebuješ dokument preukazujúci skončenie pracovného pomeru (oznámenie zamestnávateľovi o skončení prac. pomeru v skúš. dobe), zápočtový list.

    Ešte si pozri napr. http://www.porada.sk/t36861-podpora-...stnanosti.html
    Naposledy upravil Lydka R : 01.01.08 at 15:41 Dôvod: doplnenie

    Zaevidovanie na úrade práce - tlačivo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.