Zavrieť

Porady

Masaz - dobry salon

AHojte, chcem kupit sestre na vianoce nieco zmysluplne, a donutit ju tak urobit nieco pre seba. Chcem jej kupit pernamentku do nejakeho studia, alebo masazneho salonu. Viem mi niekto poradit v blizkosti devina? Devinsku, alebo dubravku? Nieco dobre a nie prehnane drahe.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kankai je offline (nepripojený) kankai

    kankai
    Ahoj,neviem ci Ti poradim presne co chces...V dubravke je napr.cajovna Ica,robia tam vseliake masaze,aj bankovanie a reflexnu masaz a ja neviem co este,trebalo by sa tam ist spytat.Ale caka sa dlho,mama si to nevie vynachvalit.Skus.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    ja som rozmyslal nad niecim podobnym, ale viem ako by to nakoniec dopadlo - permanentka by prepadla, lebo by bolo vzdy nieco v ceste...raz neni cas, potom chut atd.
    preto som objednal masaze domov, maser pride so stolom a olejcekmi kedy sa jej to hodi....
    teda este nebol, to bude darcek

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Treba konkretizovať význam témy- o akú masáž sa má jednať???Klasickú alebo erotickú?- tie sú drahšie

    jasu je offline (nepripojený) jasu

    jasu
    kankai Pozri príspevok
    Ahoj,neviem ci Ti poradim presne co chces...V dubravke je napr.cajovna Ica,robia tam vseliake masaze,aj bankovanie a reflexnu masaz a ja neviem co este,trebalo by sa tam ist spytat.Ale caka sa dlho,mama si to nevie vynachvalit.Skus.
    hej o tej som uy pocula, nie som ale v Ba, mozes mi poskytnut nejaky kontakt, alebo linku ak maju webku?
    Dakujem

    jasu je offline (nepripojený) jasu

    jasu
    To mas pravdu Stano, ale kedze je moja sestra puritanka, o erotiku nepojde. Nechcem riesit ani masera domov, pretoze to by bol u nich iny problem a v salone by som chcela kupit pernamentku preto aby si aj sama vybrala co bude chciet.

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    Skúš nejaké regeneračno-rehabilitačné centrum. U nás sú také, kde si môžeš kúpiť kartu, dať na ňu dobiť kredit a obdarovaný si môže vybrať, čo chce - rôzne druhy rehabilitačných masáží, cvičení, procedúr. Určite je také niečo aj v Blave.

    lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

    lulu74
    vidím že toto je už staršia téma, ale ja som objavila super maséra takže Vám ho rada odporučím. pri kúpalisku Rosnička medzi Dubravkou a Karlovou Vsou je Sauna Rosnička..patrí to ešte Starzu..a tam poslednú sezonu pôsobí veľmi dobrý masér Peter Belica..ešte som si tu všimla že viacerí ste písali o čajovni ICA..tam on masíroval práve v období ked táto diskusia vznikala.
    Naposledy upravil Chobot : 11.08.10 at 15:55

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.