Zavrieť

Porady

zdravotne poistenie student

chcela by som sa opytat na to "nestastne" zravotne poistenie, ktore mam ako student platit zo svojej smiesnej almuzny 4800Sk. aky je cely princíp, ako to funguje? a ci sa mam do zdravotnej poistovne nahlasit sama alebo ma zahlasuje moj zamestnavatel.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    pardon, ale toto je typická otázka, na ktorú dokáže odpovedať asi len Chobot.

    http://www.porada.sk/580753-post12.html

    ela.b je offline (nepripojený) ela.b

    ela.b
    dakujem za sarkasticku poznamku a ospravedlnujem sa za svoju polozenu otazku. ale ked ste taki dokonali, ako sa mozete spytat ci moja almuzna je z pracovneho pomeru....nie je to ani uroven minimalnej mzdy. k sa tu nehrajte na dolezitych

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Možno si ešte nepočula o kratších pracovných pomeroch, kde minimálna mzda môže byť aj 4050 (pri 1/2 úväzku), alebo 2025 pri 1/4 úväzku atď.
    Na otázku tak, ako bola uvedená, je jediná správna odpoveď v príspevku 2. Bez toho upresnenia nie je možné dať správnu odpoveď.
    Stačí upresniť otázku a neurážať sa.

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    ela.b Pozri príspevok
    dakujem za sarkasticku poznamku a ospravedlnujem sa za svoju polozenu otazku. ale ked ste taki dokonali, ako sa mozete spytat ci moja almuzna je z pracovneho pomeru....nie je to ani uroven minimalnej mzdy. k sa tu nehrajte na dolezitych
    Len pokojne.
    Otázka bola namieste. Veď Tvoj pracovný pomer mohol byť na skrátený úväzok napr. na 2 hodiny denne a potom by tá suma bola prijateľná!
    Ak chceš odbornú odpoveď, musíš svoju otázku zadať tak, aby bola
    jednoznačná a nie sa hneď urážať a osočovať tých, čo ti chcú pomôcť.

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    [quote=Jozef Mihál;581280]ela.b, kukenzí na tieto dva články a už se nezlobte:

    Jožko si to žehlí

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    [quote=Tanče;581287]
    Jozef Mihál Pozri príspevok
    ela.b, kukenzí na tieto dva články a už se nezlobte:

    Jožko si to žehlí
    Žehlí nežehlí, to jeden z mojich asistentov v piatok poobede bol lenivý napísať sem niekoľkostranový rozbor rôznych alternatív, tak tam capol to čo capol.

    ele.b sa ešte raz úctivo ospravedlňujem a pozývam ju zdarma na školenie 17.12.2007 v Bratislave.

    ela.b je offline (nepripojený) ela.b

    ela.b
    ahojte, ja sa vam vsetkym ospravedlnujem za svoju nevedomost a prehnanu reakciu a velmi pekne dakujem za radu. zla ela.b

    zdravotne poistenie student

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.