Zavrieť

Porady

Dovoz z Chiny

Dobry den

Rad by som sa poradil ohladom dovozu z Chiny. Kedze tato krajina nepatri do EU nemam tusenia ake normy pre to platia.

Mam v plane dovazat oblecenie z Chiny ale nie kopie znackoveho oblecenia ale znacku co v Europe znama nieje. Rad by som vedel co budem potrebovat od firmy z Chiny ake podklady atd

Taktiez by som potreboval vediet ako to potom bude ak tovar bude privezeny z Chiny na Slovensko, ako to bude prebiehat so zdanenim kolko je zdanenie za privezeny tovar z mimo EU a ako to prebieha s prevzatim. Mam skusenosti s kupou a predajom v malo a to cez internet a teraz by som rad zacal nieco vo vacsom.

Prosim poradte.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    z hodnoty tovaru ktory dovezies zaplatis DPH(zahrna sa aj cena dopravy) a zaplatis este clo, hodnota cla je rozna pre kazdy tip tovaru.
    Naposledy upravil padro : 02.12.07 at 22:30

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.