Zavrieť

Porady

DAN Z PRIJMU - NEMECKO

TROSKU SOM SI POCITAL VSETKY TEMY NA PRACU V ZAHRANICI A TAK SOM SA ROZHODOL OTVORIT NOVU TEMU, ABY STE MALI VIAC INFO. TAKZE SOM OBCAN SR, PRACUJEM NA ZMLUVU S NEMECKOU FIRMOU, TAM ODVADZAM DANE, PRACUJEM TAM ZHRUBA 6 MESIACOV V ROKU, ALE NIE SUSTAVNE, CIZE 6 TYZDNOV, POTOM SOM 5 TYZDNOV DOMA, OPAT 5 TYZDNOV A 6 DOMA............NEVIEM AKO SA MAM VIEST CI SOM SZCO, ALEBO NIECO INE...............NEVIEM NIC A NIKTO NA DANOVOM MI NEVIE PORADIT.............ALEBO NECHCE. VIEM ZE BUDEM MUSIET UROBIT DP, ALE NEVIEM AKO. PORADITE MI PROSIM VAS, ZAROVEN NEVIEM CO JE POTREBNE DOLOZIT AKO DOKLAD , ZMLUVU ALEBO VYPLATNY DOKLAD. ZA KAZDU RADU VAM VOPRED DAKUJEM . DENDY
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Nakoľko si občan s trvalým pobytom na Slovensku, tak si budeš musieť urobiť daňové priznanie aj na Slovensku a to zo zahraničných príjmov. Keďže evidentne sú toto veci, ktorým nerozumieš, tak ti odporúčam nájsť si šikovnú účtovníčku, ktorá ti vysvetlí a povie aké doklady potrebuješ a daňové priznanie ti urobí.

    dendy je offline (nepripojený) dendy

    dendy
    TAK TOTO JE BOMBA, VELMI PEKNE DAKUJEM , POMOHLI STE MI, JE TO TAM PERFEKTNE ROZPISANE, ESTE RAZ VRELA VDAKA , STE SUPER.

    DAN Z PRIJMU - NEMECKO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.