Zavrieť

Porady

mBank

user P406
Ahojte, chcem sa opytat ci ste zaregistrovali tu reklamu na mBank.
Nakolko nase ucty v TB su za vedenie ustu dost vysoke a pouzivame el. formu platenia faktur tak by som si vedel predstavit aj vedenie uctu v mbank.
Vyber kartou by sme robili len na nakup drobnych oprav a odmeny za odpisy vodomerov, vytah, pre predsedu a uctovnicku. Co poviete islo by to aj pre SVB ?
Naposledy upravil Richard : 11.03.08 at 09:35
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Táto poľská internetová banka je zatiaľ len pre FO.

BRE BANK SPOLKA AKCYJNA so sídlom ul. Senatorska 18, 00-950 Varšava, Poľská republika, akciová spoločnosť,
zapísaná v Národnom súdnom registri vedenom Okresným súdom v meste Varšava, 12. obchodné oddelenie, pod číslom KRS 0000025237,
ktorá podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom
BRE Bank SA, pobočky zahraničnej banky v Slovenskej republike,
so sídlom Rajská 15/A , 811 08 Bratislava, IČO: 36 819 638,
zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Odd.: Po, vložka č. 1503/B
Naposledy upravil STRELEC : 05.12.07 at 08:47 Dôvod: Doplnenie údajov o banke.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ich ponuka je veľmi zaujímavá v porovnaní s bankami. Čo si myslíte o zárukách?
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

Ak je mBank, nejaká "dcéra" alebo podobne nemeckej Commerzbank /druhej najväčšej v Nemecku/, tak by to podľa všetkého mala byť seriózna internetová banka. Ich sporiaci účet eMax s úrokom 3,4% p.a /bez termínu výpovednej lehoty/ je lepšie úročený ako dosť známe pre občanov ING konto s úrokom 2,7% p.a.
0 0
Igy Igy

Igy je offline (nepripojený) Igy

No cas ukaze. Myslim ze je to ten spravny nastroj ako vniest trochu vetra do plachiet na bankovom trhu a ukazat nenazratym bankam ktore si uctuju uctovne polozky pomaly uz aj za zauctovanie uctovnej polozky a tvrdia ze je to normalne a ze vsade to tak funguje. M banke drzim palce a zalozim si tam ucet len preto, lebo nesuhlasim s tym ako funguje dnesne banky (brat poplatky za to ze im davam k dispozicii peniaze je podla mna chore). Uvidime kam to mbank dotiahne...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
naozaj sa nebojíte mbanky, ked prichádza z Polska?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Jano23 Pozri príspevok
Ak je mBank, nejaká "dcéra" alebo podobne nemeckej Commerzbank /druhej najväčšej v Nemecku/, tak by to podľa všetkého mala byť seriózna internetová banka. Ich sporiaci účet eMax s úrokom 3,4% p.a /bez termínu výpovednej lehoty/ je lepšie úročený ako dosť známe pre občanov ING konto s úrokom 2,7% p.a.
"Nemeckosť" nie je podľa mňa synonymom slov "serióznosť, spoľahlivosť". Skôr by som sa spoliehal na to, že sa jedná o riadne registrovanú banku na SK, s bankovým dohľadom, s pôsobnosťou zákona o ochrane bankových vkladov.
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

Kejka, veď som Ti tu písal, že je to nejaká "príbuzna" Commerzbank.
Ak je to tak, tak Commerzbank je veľmi solídna nemecká banka.
Slovenská sporiteľňa je pre zmenu "príbuzná" rakúskej Erste bank...
Commerzbank má zastúpenie predpokladám v Bratislave, tak tam treba dať dotaz, aké je "prepojenie " medzi mBank a Commerzbank.
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

STRELEC Pozri príspevok
"Nemeckosť" nie je podľa mňa synonymom slov "serióznosť, spoľahlivosť". Skôr by som sa spoliehal na to, že sa jedná o riadne registrovanú banku na SK, s bankovým dohľadom, s pôsobnosťou zákona o ochrane bankových vkladov.
No určite je to serioznejšie, ak by za tým stála trebars ukrajinská, ruská a.t ď banka. A Erste banka /rakúska/ ti zaručuje serieznosť? Za VUB stoji talianska banka. Ktorej banke potom dôveruješ?
0 0
mladymuz mladymuz

mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

Tiez uvazujem nad tym, ale uz som pocul zatial negativne dojmy z toho, ze system je nestabilny, bankomatove karty nestihaju vydavat, to znamena, ze k hotovosti sa klienti nedostanu skor ako za niekolko tyzdnov. Podla mna sa to musi este trosku utriast. Pockam do noveho roka a rozmyslam, ze si to tiez aktivujem.
Aktivacia je zevraj len cez nejake stanky v nakupnych centrach.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Jano23 Pozri príspevok
Kejka, veď som Ti tu písal, že je to nejaká "príbuzna" Commerzbank.
Ak je to tak, tak Commerzbank je veľmi solídna nemecká banka.
Slovenská sporiteľňa je pre zmenu "príbuzná" rakúskej Erste bank...
Commerzbank má zastúpenie predpokladám v Bratislave, tak tam treba dať dotaz, aké je "prepojenie " medzi mBank a Commerzbank.
Veď čítaj aj predchádzajúce príspevky a nedaj sa ovplyvňovať reklamou. Táto pobočka zahraničnej (poľskej) banky je iba "členom skupiny Commerzbank". Znamená to, že nepriamo, kapitálovo, v nejakej miere (nevieme posúdiť v akej) súvisí s Commerzbank. Priamo, organizačne = nie. Commerzbank žiadnym spôsobom nezodpovedá za činnosť tejto pobočky zahraničnej banky na našom území. Povolenie pre činnosť má :
BRE BANK SPOLKA AKCYJNA so sídlom ul. Senatorska 18, 00-950 Varšava, Poľská republika, akciová spoločnosť,
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Jano23 Pozri príspevok
No určite je to serioznejšie, ak by za tým stála trebars ukrajinská, ruská a.t ď banka. A Erste banka /rakúska/ ti zaručuje serieznosť? Za VUB stoji talianska banka. Ktorej banke potom dôveruješ?
Každej. Do výšky zákona o ochrane vkladov
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

Veď to ti ručí aj mBank, ING bank a každá ďalšia banka do výšky 20 000 Eur...
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Samozrejme Jano23. Len bolo treba upresniť, že proste ide o pobočku poľskej banky, nie nemeckej. A upresňoval som to preto, lebo ma dráždilo, že "nemeckosť" banky považuješ za jej "záruku". Zárukou (ako-takou) je , že je to banka a nie nebankový subjekt a že pôsobí na našom území v prostredí našich bankových zákonov. Inak môže byť pre mňa-zamňa zriaďovateľom banky aj Mjanmarsko.
Ale to už som trochu prehnal.
Vsio.
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

Ja už končím. Ja som mal skôr na myslí solídnosť solídnej a významnej banky Commerzbank ako tú "nemeckosť".
0 0
Infarkt Infarkt

Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

Muž...zatiaľ :-)
Ja viem, že toto sem nepatrí...tak ma neukameňujte

http://hn.hnonline.sk/c1-22550710-ba...u-konkurentovi

Ale ak sa naše nenažrané banky začnú správať ku všetkému lacnejšiemu podobne, tak bude dobrá aj Mjanmarská banka
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

STRELEC Pozri príspevok
Veď čítaj aj predchádzajúce príspevky a nedaj sa ovplyvňovať reklamou. Táto pobočka zahraničnej (poľskej) banky je iba "členom skupiny Commerzbank". Znamená to, že nepriamo, kapitálovo, v nejakej miere (nevieme posúdiť v akej) súvisí s Commerzbank. Priamo, organizačne = nie. Commerzbank žiadnym spôsobom nezodpovedá za činnosť tejto pobočky zahraničnej banky na našom území. Povolenie pre činnosť má :
BRE BANK SPOLKA AKCYJNA so sídlom ul. Senatorska 18, 00-950 Varšava, Poľská republika, akciová spoločnosť,
No mame tu madarsku OTP banku, tak preco nie polska? Pre mna ci madarska ci polska - vsetko jedno. Aj by som u nich zriadil sukromny ucet, jedine, co im v tom brani je skutocnost, ze neposkytuju inkasne platby, teda inkasa za energie a telefony. Potom je takyto ucet v podstate na nic, aj ked je zadarmo, pretoze v svojej kamennej banke musim platit svoj ucet aj nadalej prave kvoli inkasam.

Mali by sme ich tam asi trocha bombardovat otazkami, aby zaviedli kompletne sluzby, potom to bude mat zmysel
0 0
Erika 1982 Erika 1982

Erika 1982 je offline (nepripojený) Erika 1982

Asi by som sa s otvorením účtu v mBank asi neponáhlala.

http://financie.etrend.sk/120048/moj...platobne-karty
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ivangabris Pozri príspevok
Ahojte, chcem sa opytat ci ste zaregistrovali tu reklamu na mBank.
Nakolko nase ucty v TB su za vedenie ustu dost vysoke a pouzivame el. formu platenia faktur tak by som si vedel predstavit aj vedenie uctu v mbank.
Vyber kartou by sme robili len na nakup drobnych oprav a odmeny za odpisy vodomerov, vytah, pre predsedu a uctovnicku. Co poviete islo by to aj pre SVB ?
Viac tu: http://www.mbank.sk/
ZA prvé, ide o osobný účet, ako už bolo spomenuté a inak svoj názor som písal tu:

http://www.porada.sk/583063-post13.html
0 0
r.galovic r.galovic

r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

Jano23 Pozri príspevok
Veď to ti ručí aj mBank, ING bank a každá ďalšia banka do výšky 20 000 Eur...
ale iba do výšky 90 %
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
To krachne ako ELIOT!
http://drahovsky.blog.sme.sk/c/18106/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať