Zavrieť

Porady

Prvé priznanie FO / 2008

Potreby ľudí sú rôzne - 02.01.2008 podávam prvé priznanie DP/FO/2008. Je vypísané na platnom tlačive vo FormEdiku. Myslíte , že ho budem musieť prerábať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    na platnom tlačive pre rok 2008 alebo 2007?
    Lebo sú nové tlačivá - vraj sa zmenilo máličko, neporovnávala som to. Ale DU bude chcieť tlačivo, ktoré naozaj platí.
    Naposledy upravil KEJKA : 30.12.07 at 07:46

    Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

    Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac Lydka R
    KEJKA Pozri príspevok
    na platnom tlačive pre rok 2008 alebo 2007?
    Lebo sú nové tlačivá - vraj sa zmenilo máličko, neporovnávala som to. Ale DU bude chcieť tlačivo, ktoré naozaj platí.
    Tu sú:http://www.drsr.sk/wps/portal/%21ut/...RS82XzBfQkw%21

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Vypísal som ho pred vianocami. Práve som pozrel do FormEdiku, nový vzor tam ešte nie je. Ak nebude ani zajtra, tak prepíšem do stiahnutého.
    Vďaka!

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Mám taký dojem, že už sa stáva národným športom neustále menenie tlačív. Zmeny sú na strane 4,5 a 8. Sú na nich nejaké riadky pridané, resp. ubrané. To je všetko. A pevne verím, že budúci rok budú určite znova nové. Aby som všetko vždy prerábal.....

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    ekopo Pozri príspevok
    Mám taký dojem, že už sa stáva národným športom neustále menenie tlačív. Zmeny sú na strane 4,5 a 8. Sú na nich nejaké riadky pridané, resp. ubrané. To je všetko. A pevne verím, že budúci rok budú určite znova nové. Aby som všetko vždy prerábal.....
    A okrem toho pri deťoch sa vypisujú krížiky k mesiacom uplatnenia DB, alebo to bolo už aj vlani? nejako mi to nič nehovorí.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    STRELEC Pozri príspevok
    Potreby ľudí sú rôzne - 02.01.2008 podávam prvé priznanie DP/FO/2008. Je vypísané na platnom tlačive vo FormEdiku. Myslíte , že ho budem musieť prerábať?
    hmm... to ako mozes? netreba cakat na bankovy vypis? a na uroky v nom zahrnute? ... ci je to danovnik bez bankoveho uctu? .... skoro som odpadla brdo! ... ale obdivujem, to je fakt ... hoci volakedy boli terminy 15. februara na vsetky danove... a stihalo sa, takze zrejme tiez plati ta prupovidka: "na vsetky ulohy minieme tolko casu, kolko mozeme najviac na ne mat" drz sa!

    ----------------------
    doplnujem: pocuvajte, poradaci a sme my takto "uplne zdravi"? ked este aj v nedelu pracujeme?
    Naposledy upravil ayya : 30.12.07 at 10:35 Dôvod: nechcem dalsi mimotemovy prispevok pisat :)

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    ayya Pozri príspevok
    hmm... to ako mozes? netreba cakat na bankovy vypis? a na uroky v nom zahrnute? ... ci je to danovnik bez bankoveho uctu? .... skoro som odpadla brdo! ... ale obdivujem, to je fakt ... hoci volakedy boli terminy 15. februara na vsetky danove... a stihalo sa, takze zrejme tiez plati ta prupovidka: "na vsetky ulohy minieme tolko casu, kolko mozeme najviac na ne mat" drz sa!
    Škoda odpadávať - výdavky uplatnené percentom.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    STRELEC Pozri príspevok
    Škoda odpadávať - výdavky uplatnené percentom.
    ALe napr. príjmy, ktoré nabiehajú na účet? Sice v dnešnej dobe funguje aj internet banking, kde vieš zistiť aktuálny stav úhrad už 1.1.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    STRELEC Pozri príspevok
    Škoda odpadávať - výdavky uplatnené percentom.

    kedze si asi fakt prvy z porady, zasluzil by si si bodik, ja ti jeden prihodim

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    STRELEC Pozri príspevok
    Škoda odpadávať - výdavky uplatnené percentom.
    Ale aj prijatý úrok je príjem. Hádam sa trafím: ido o úver, že..? To ešte môže byť nákup v hotovosti aj 31.12. (ako to bežne aj býva) Ale tu to neplatí, keď je % . To už je všetko na doraz.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    ayya Pozri príspevok
    kedze si asi fakt prvy z porady, zasluzil by si si bodik, ja ti jeden prihodim
    Horšie je, že určite budem aj v "skupine o minútku 12-násť"

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    STRELEC Pozri príspevok
    Horšie je, že určite budem aj v "skupine o minútku 12-násť"
    Kým to nebude "5 minút po dvanástej", tak je to OK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.