Zavrieť

Porady

Koľko pýtať?

Dobrý deň, poradí mi niekto koľko pýtať za účtovníctvo + mzdy prepravnej spoločnosti (5 kamionov + leasing), kde ročný obrat presahuje 10 mil. Sk, mesačný platca DPH, 8 stálych zamestnancov a 2-3 dohody.
Ten stav sa v priebehu roka 2007 navyšoval až na konečných 5 áut a 8 zamestnancov. V rámci zachovania dobrých susedských vzťahov som to doteraz robila za 4 tis. mesačne, čo je do budúcna nemysliteľné.
Vďaka za akýkoľvek tip. Prajem príjemný víkend.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Hoď očkom do tejto témy...zbytočne zakladáš nové témy

    http://www.porada.sk/t2956-posuskajte-kolko-pytat.htm

    Vždy pred otázkou skús vyhľadávanie...

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Magie Pozri príspevok
    Dobrý deň, poradí mi niekto koľko pýtať za účtovníctvo + mzdy prepravnej spoločnosti (5 kamionov + leasing), kde ročný obrat presahuje 10 mil. Sk, mesačný platca DPH, 8 stálych zamestnancov a 2-3 dohody.
    Ten stav sa v priebehu roka 2007 navyšoval až na konečných 5 áut a 8 zamestnancov. V rámci zachovania dobrých susedských vzťahov som to doteraz robila za 4 tis. mesačne, čo je do budúcna nemysliteľné.
    Vďaka za akýkoľvek tip. Prajem príjemný víkend.
    Tá suma sa zdá nízka aj mne... Ale nepíšeš koľko máš účtovných prípadov... Možno Ti pomôže aj toto:
    http://www.porada.sk/t2956-posuskajte-kolko-pytat.html

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Magie Pozri príspevok
    Dobrý deň, poradí mi niekto koľko pýtať za účtovníctvo + mzdy prepravnej spoločnosti (5 kamionov + leasing), kde ročný obrat presahuje 10 mil. Sk, mesačný platca DPH, 8 stálych zamestnancov a 2-3 dohody.
    Ten stav sa v priebehu roka 2007 navyšoval až na konečných 5 áut a 8 zamestnancov. V rámci zachovania dobrých susedských vzťahov som to doteraz robila za 4 tis. mesačne, čo je do budúcna nemysliteľné.
    Vďaka za akýkoľvek tip. Prajem príjemný víkend.
    Myslím, že si účtovnícke povolanie veľmi podhodnotila. Takto si celkom určite nevybudujeme vážnosť a postavenie účtovníka na trhu. Pri predstave, koľko je pri tom počte aut účtovných prípadov / PHM, cesťáky, opravy, STK, preventívky a neviem čo ešte/, pri toľkých zamestnancoch a ešte DPH, tak poviem Ti pravdu, ani pre vlastného manžela.

    lubka7459 je offline (nepripojený) lubka7459

    lubka7459
    To je typický problém účtovníčiek-dobrých dušičiek,ktoré zrazu majú veľa priateľov a známych.Skús si aspoň pre začiatok vynásobiť položky v denníku krát 30,- Sk.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    lubka7459 Pozri príspevok
    To je typický problém účtovníčiek-dobrých dušičiek,ktoré zrazu majú veľa priateľov a známych.Skús si aspoň pre začiatok vynásobiť položky v denníku krát 30,- Sk.
    Dávam do pozornosti tému:

    http://www.porada.sk/t71171-cennik-u...ok-2008-a.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.