Zavrieť

Porady

Danove priznanie - zamestana na MD a zivnosticka

Ahojte som tu prvy krat, tak neviem presne ako to tu chodi. Ale zacina ma tlacit toto : Som zamestnana na TPP, dba neurcita a momentalne som na MD. Poberam, rod.prispevok. V aprili 2007 som zi zalozila zivnost - fotografujem . Mala som aj nejake zakazky. Viem, ze som oslobodena od platenia nejakych dani, ale dan z prijmu musim samozrejme zaplatit.
Neviete kde mam zacat?Ako si mozem do dane zaratat naklady? Cize material, ktory som si musela kupit, aby som mohla vykonavat zivnostensku cinnost?
A ak som si nejake kupila nie nove a nemam blok?
dakujem za kazdu radu
B.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Nie je to všetko tak, ako píšeš. Skús sa pohrabať v porade zadaním kľúčových slov do vyhľadávania. Všetky otázky boli preberané. Alebo ešte skús kliknúť na http://www.porada.sk/t68355-suhrn-2007-a.html
    dakujem, mrknem sa na to este podrobnejsie.Ak som dobre pochopila, tento rok este nemusim platit dan z prijmu, iba z preddavkov do zdrav.poistovne? Cize za,estnavatel tak ako aj pominule roky musi za mna urobit dsanove priznanie?
    som v tomto uplny amater...tak sorry ak sa pytam odveci...

    Danove priznanie - zamestana na MD a zivnosticka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.