Zavrieť

Porady

Priemerné ceny PHM r.2007

Prosím Vás o radu, na akej stránke by som mohla nájsť priemerné ceny PHM za minulý rok? (Nejaký sumár - ročný, alebo mesačné.) Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzanka76 je offline (nepripojený) zuzanka76

    zuzanka76
    Ďakujem. Ale sú to priemerné týždenné ceny. Mala som na mysli ročný súhrn, pretože to chcem použiť pri výpočte spotreby PHM za súkromné auto. Ako mám postupovať? Mám si vypočítať priemer sama, alebo by som mohla použiť canu k 31.12.07 (to asi nie)

    mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

    mladymuz
    ja by som zo svojich vlastnych dokladov o tankovani urobil priemerne ceny individualne. Podla mna takuto metodu nikto nemoze napadnut. Na konci roka su podstatne vyssie ceny ako su niekedy na jar alebo na jesen pred a po letnej sezone. To by v pripade danovej kontroly aj mohli napadnut.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    moj link si pozerala? mas tam mesacne priemerne ceny a ked sa tam doplni aj mesiac december, tak tam uvedu aj rocnu priemernu cenu.
    mimochodom je to stranka statistickeho uradu SR....

    Priemerné ceny PHM r.2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.