Zavrieť

Porady

EVO 2

Prosím vás, kto má skúsenosti s firmou SAFEKO , alebo kto má postavený montovaný rodinný dom EVO.
Ďakujem Eliška
Usporiadat
jarebaja jarebaja

jarebaja je offline (nepripojený) jarebaja

Dobrý deň,
budem rada ak mi dáte vedieť či vám niekto podal informácie o firme Safeko EVO.Uvažujem o jeho stavbe,ale na nikde sa nemôžem dopátrať po niekoho komu by táto firma stavala.Každá referenciu na danú firmu mi pomôže.
Ďakujem
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
eliška1 eliška1

eliška1 je offline (nepripojený) eliška1

Dobrý deň,
mám celkom slušné informácie priamo od firmy Safeko , získala som aj nejaké fotky od nich, ktoré nie sú na internete. Zavolajte si na t.č.0905857763 tam vám poskytnú podobné informácie. NO v skutočnosti som sa rozhodla, že nebudem stavať EVO 2, lebo táto firma neumožňuje zmeny podľa zákazníka, teda aspoň mne nevyhovuje kúrenie, ktoré je v dome, nie je v ňom špajza a miestnosť na odkladanie hocičoho. Mám k dispozícii 1300000 a po rozpočte som zistila, že stavbu dokážeme urobiť za túto sumu do roka a ešte väčšiu s dvomi murármi a dvomi pomocníkmi. Ak budete mať záujem pošlem vám pôdorys domu, ktorý sa dá postaviť za tieto peniaze, za predpokladu, že budem mať túto partiu. Ale poviem vám najväčší problém je zohnať murárov, lebo dnes sú "všetci" murári. papa Eliška
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
eliška1 Pozri príspevok
Dobrý deň,
mám celkom slušné informácie priamo od firmy Safeko , získala som aj nejaké fotky od nich, ktoré nie sú na internete. Zavolajte si na t.č.0905857763 tam vám poskytnú podobné informácie. NO v skutočnosti som sa rozhodla, že nebudem stavať EVO 2, lebo táto firma neumožňuje zmeny podľa zákazníka, teda aspoň mne nevyhovuje kúrenie, ktoré je v dome, nie je v ňom špajza a miestnosť na odkladanie hocičoho. Mám k dispozícii 1300000 a po rozpočte som zistila, že stavbu dokážeme urobiť za túto sumu do roka a ešte väčšiu s dvomi murármi a dvomi pomocníkmi. Ak budete mať záujem pošlem vám pôdorys domu, ktorý sa dá postaviť za tieto peniaze, za predpokladu, že budem mať túto partiu. Ale poviem vám najväčší problém je zohnať murárov, lebo dnes sú "všetci" murári. papa Eliška
Aká užitková plocha domu sa dá postaviť za tie peniaze?
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

Ta ich cena sa zda mala, ale treba si uvedomit, ze to je minidom, navyse je to cena bez zakladovej dosky. Ale niekde som cital, ze ta zmluva ktora sa s nimi podpisuje je velmi jednostranna, prakticky to maju osetrene tak, ze im nic nehrozi pri meskani, nekvalitnej praci, atd.
0 0
eliška1 eliška1

eliška1 je offline (nepripojený) eliška1

Podľa nášej kaukulácie na 130m2 potrebujeme 900 000Sk na materiál-základy,múry,priečky,oteplenie,okná,kúrenie, podlahy, elektroinštalácia,vodoinštalácia,omietky,krov, krytina,snáď som nič nezabudla, čo sme do toho zarátali a to sme mali aktuálne ceny.Rátali sme s nízkymu bungalovom, takže žiadny minidom.čau
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

eliška1 Pozri príspevok
Podľa nášej kaukulácie na 130m2 potrebujeme 900 000Sk na materiál-základy,múry,priečky,oteplenie,okná,kúrenie, podlahy, elektroinštalácia,vodoinštalácia,omietky,krov, krytina,snáď som nič nezabudla, čo sme do toho zarátali a to sme mali aktuálne ceny.Rátali sme s nízkymu bungalovom, takže žiadny minidom.čau
Clovek pri tychto prepoctoch vzdy zabudne na kopec veci. Priklad, krytinu ked pocitate m2 x cena za m2, hned to mozete zdvojnasobit, lebo su okrajove skridly, hrebenace, atd. Tiez kvalitne oplechovanie strechy s okapmi moze stat tolko co cela krytina, atd...
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

My tiež uvažujeme o výstavbe EVO2, ale čím viac sa o to zaujímame,
zisťujeme drobné nedostatky, manžel zistil, že na EVO2 je uhol strechy 15°a ako krytina je použutý tzv.kanadský šindel, ktorý sa odporúča na strechy s uhlom min 18°, takže nie som si istá, či je tento dom aj lacný a dobrý alebo len lacný.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

ssandra-123 Pozri príspevok
My tiež uvažujeme o výstavbe EVO2, ale čím viac sa o to zaujímame,
zisťujeme drobné nedostatky, manžel zistil, že na EVO2 je uhol strechy 15°a ako krytina je použutý tzv.kanadský šindel, ktorý sa odporúča na strechy s uhlom min 18°, takže nie som si istá, či je tento dom aj lacný a dobrý alebo len lacný.
15° je este v pohode na sindel.
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Ak je odporúčaný uhol 18°, nebude potom nejaký problém so zatekním, alebo podobne?
0 0
aduliak aduliak

aduliak je offline (nepripojený) aduliak

eliška1 Pozri príspevok
Podľa nášej kaukulácie na 130m2 potrebujeme 900 000Sk na materiál-základy,múry,priečky,oteplenie,okná,kúrenie, podlahy, elektroinštalácia,vodoinštalácia,omietky,krov, krytina,snáď som nič nezabudla, čo sme do toho zarátali a to sme mali aktuálne ceny.Rátali sme s nízkymu bungalovom, takže žiadny minidom.čau
Ahoj,

prosim ta a to kde sa da zohnat material na takyto dom za 900 000???viem,o com hovorim, akurat sme dostavali a piatok sa stahujeme....vela veci ti tam chyba + tie malickosti na dorabky su uzasne drahe
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
eliška1 Pozri príspevok
Podľa nášej kaukulácie na 130m2 potrebujeme 900 000Sk na materiál-základy,múry,priečky,oteplenie,okná,kúrenie, podlahy, elektroinštalácia,vodoinštalácia,omietky,krov, krytina,snáď som nič nezabudla, čo sme do toho zarátali a to sme mali aktuálne ceny.Rátali sme s nízkymu bungalovom, takže žiadny minidom.čau
Podme rátať spolu prosíííím:

základy - 70 tisíc
murivo - 80 tisíc
krov (drevo) - 100 tisíc
krytina - 100 tisíc
zateplenie krovu - 50-60 tisíc
voda + kúrenie - 250 tisíc
elektroinštalácia - 50 tisíc
omietky - 60-70 tisíc
okná (plast) - 150 tisíc resp. eurookná - 200 tisíc
zateplenie fasády - 100 tisíc
podľaha (dlažba, obklad, parkety) - min. 50-60 tisíc
sanita + WC - 50 tisíc.............

Kde nakupuješ materiál, že sa zmestíš do tej sumy?
0 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

Ale chýba ti tam aj tak strasne vela vecí na to aby ten dom bol obývaný. napríklad zvody, žlaby, Parapetné dosky z vonku z vnútra, Zárubne , Dvere,....... A to je iba minimum veci čo musiš ešte kúpiť
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

ssandra-123 Pozri príspevok
Ak je odporúčaný uhol 18°, nebude potom nejaký problém so zatekním, alebo podobne?
Ked sa dobre polozi, budu na seba jednotlive diely uplne nalepene, to potom nema kde podtiect.
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Smiem sa spytat co si ty myslis o montovanych domoch?Ja by som sla
do toho, ale90% ludi ma odhovara, problem je totiz v tom, ze ked predame byt, potrebujem co najskor byvat, amontovany dom je postaveny asi najrychlejsie, ale na druhej strane sa bojim, aby mi najskor nespadol na hlavu, co ty na to?
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

smith Pozri príspevok
Podme rátať spolu prosíííím:

základy - 70 tisíc
murivo - 80 tisíc
krov (drevo) - 100 tisíc
krytina - 100 tisíc
zateplenie krovu - 50-60 tisíc
voda + kúrenie - 250 tisíc
elektroinštalácia - 50 tisíc
omietky - 60-70 tisíc
okná (plast) - 150 tisíc resp. eurookná - 200 tisíc
zateplenie fasády - 100 tisíc
podľaha (dlažba, obklad, parkety) - min. 50-60 tisíc
sanita + WC - 50 tisíc.............

Kde nakupuješ materiál, že sa zmestíš do tej sumy?
Murivo 80tis? Krytina s oplechovanim a zlabmi ma stala cez 200, keby som ju pocital m2 strechy x cena za m2, vyjde mi predbezne cena 90tis., samozrejme tam som zabudol napocitat kopec veci.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

ssandra-123 Pozri príspevok
Smiem sa spytat co si ty myslis o montovanych domoch?Ja by som sla
do toho, ale90% ludi ma odhovara, problem je totiz v tom, ze ked predame byt, potrebujem co najskor byvat, amontovany dom je postaveny asi najrychlejsie, ale na druhej strane sa bojim, aby mi najskor nespadol na hlavu, co ty na to?
pozri temu "murovany vs. montovany dom"
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
AndrejG Pozri príspevok
Murivo 80tis? Krytina s oplechovanim a zlabmi ma stala cez 200, keby som ju pocital m2 strechy x cena za m2, vyjde mi predbezne cena 90tis., samozrejme tam som zabudol napocitat kopec veci.
Kupoval som za toľko. Aj krytinu. Uvádzal som cenu čiste materiálu. Samozrejme k tomu treba ešte pripočítať cenu práce.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

smith Pozri príspevok
Kupoval som za toľko. Aj krytinu. Uvádzal som cenu čiste materiálu. Samozrejme k tomu treba ešte pripočítať cenu práce.
Aku mas krytinu? Ja som tiez pocital iba material.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
AndrejG Pozri príspevok
Aku mas krytinu? Ja som tiez pocital iba material.
Bramac Alpin Protector
0 0
berry berry

berry je offline (nepripojený) berry

Ja by som chcela iba upozorniť na to , že ceny stavebného materiálu sa stále menia. (alebo lepšie povedané stúpajú) Takže neviem kedy kto staval dom , ale ceny sa môžu veľmi líšiť.
napríklad : Tak za necelé dva roky cena medeného plechu stúpla raz toľko.
Čím väčší dopyt tým väčšia cena.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať