Zavrieť

Porady

RZZP dôchodca na skr.prac.úvazok

Zamestnávam dôchodcov na skr.prac.úväzok s ročným príjmom cca 35 tis. Podala som tlačivo typ A. Všeob.zdrav.poisťovna mi však do dnešného dňa navyplatila preddavky. Po rôznych telef. a mailových upozorneniach ma nakoniec kontaktovali s tým, že nemám povyplňané riadky, keď som si pozrela tlačivá, ktoré som im posielala, tak som zistila, že tieto riadky sú vyplnené, neskôr ma zase kontaktovali, že som nemala vyplnať tlačivo A ale X. Žiadna iná poisťovňa nemala voči tlačivu A námietky a preplatky mi boli vyplatené. Na stránke http://rzzp.sk/?a=6 je príklad vyplnania tlačiva A a podľa mňa ide presne o môj prípad. Poradí mi prosím Vás niekto, ako mám ďalej postupovať? Už som z toho celého znechutená. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    uzivatel2 je offline (nepripojený) uzivatel2

    Kata uzivatel2
    Jankaaa Pozri príspevok
    Zamestnávam dôchodcov na skr.prac.úväzok s ročným príjmom cca 35 tis. Podala som tlačivo typ A. Všeob.zdrav.poisťovna mi však do dnešného dňa navyplatila preddavky. Po rôznych telef. a mailových upozorneniach ma nakoniec kontaktovali s tým, že nemám povyplňané riadky, keď som si pozrela tlačivá, ktoré som im posielala, tak som zistila, že tieto riadky sú vyplnené, neskôr ma zase kontaktovali, že som nemala vyplnať tlačivo A ale X. Žiadna iná poisťovňa nemala voči tlačivu A námietky a preplatky mi boli vyplatené. Na stránke http://rzzp.sk/?a=6 je príklad vyplnania tlačiva A a podľa mňa ide presne o môj prípad. Poradí mi prosím Vás niekto, ako mám ďalej postupovať? Už som z toho celého znechutená. Ďakujem.
    Obráť sa na úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.
    Naposledy upravil uzivatel2 : 16.01.08 at 12:10

    RZZP dôchodca na skr.prac.úvazok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.