Zavrieť

Porady

VF do ČR - DPH

dobrý večer

vystavila som fakturku do ČR som platcom DPH , odberatel má IČDPH CZ aj IČDPH SK, fakturku som vystavila aj s DPH v eur,,, je to tak správne??? dakujem za všetky rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    monikal Pozri príspevok
    dobrý večer

    vystavila som fakturku do ČR som platcom DPH , odberatel má IČDPH CZ aj IČDPH SK, fakturku som vystavila aj s DPH v eur,,, je to tak správne??? dakujem za všetky rady
    V EUR vystaviť môžeš. Podstatné je teraz, či si vystavovala dodávateľovi na slovenské alebo na české IČ DPH. O aké plnenie sa jedná? Treba upresniť.

    monikal je offline (nepripojený) monikal

    monikal
    ide o projektovu dokumentaciu pre akciu .. park Bratislava + dopravne riešenie

    dakujem monika

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    monikal Pozri príspevok
    ide o projektovu dokumentaciu pre akciu .. park Bratislava + dopravne riešenie

    dakujem monika
    Na ktoré IČ DPH si vystavila fa, na české alebo slovenské?

    monikal je offline (nepripojený) monikal

    monikal
    su tam obe, mám s nimi zmluvu o dielo na ktorej su obe a kde oni žiadali aby to bolo vystavené s dph????????????

    monikal je offline (nepripojený) monikal

    monikal
    prosim a ide takato fakturka na nejaký špeciálny riadok do nového výkazu na DPH??? dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.