Zavrieť

Porady

Dan z motorovych vozidiel 2007

Ahojte,
chcela by som poprosit o radu prebrala som uctovnictvo ...
Za rok 2008 dan mam cas do 31.1.2009 ale ako zistim ci bola platena za rok 2007?
Ak nebola ma byt do 31. 1. 2008????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    K.Katarinka Pozri príspevok
    Ahojte,
    chcela by som poprosit o radu prebrala som uctovnictvo ...
    Za rok 2008 dan mam cas do 31.1.2009 ale ako zistim ci bola platena za rok 2007?
    Ak nebola ma byt do 31. 1. 2008????
    Pozri , či je zaúčtovaný ID- predpis tejto dane, a potom zistíš, či je účet záv. vyrovaný, alebo nie. Za rok 2007 mala byť zaplatená do konca januára 2007.

    K.Katarinka je offline (nepripojený) K.Katarinka

    K.Katarinka
    Cize 2007 by mala byt zrejme, nemam pri sebe papiere a nestihla som ich este prejst len posledny q na dph-cku ....
    este ma napadlo, aky je rozdiel medzi osobnym automobilom a uzitkovym vozidlom? ja niesom vodic tak sa neviem zorientovat ....

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    Robím si poriadky po predchodkyni, nemá zaúčtovaný predpis dane-záväzok za rok 2006, ktorá bola hradená v január 2007, treba to opraviť? A účtovanie bude do réžie? Pre istotu kontrolujem po nej, ďakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Pru Pozri príspevok
    Robím si poriadky po predchodkyni, nemá zaúčtovaný predpis dane-záväzok za rok 2006, ktorá bola hradená v január 2007, treba to opraviť? A účtovanie bude do réžie? Pre istotu kontrolujem po nej, ďakujem
    Akože daň z MV za rok 2006 bola uhradená v r. 2007?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Pru Pozri príspevok
    Robím si poriadky po predchodkyni, nemá zaúčtovaný predpis dane-záväzok za rok 2006, ktorá bola hradená v január 2007, treba to opraviť? A účtovanie bude do réžie? Pre istotu kontrolujem po nej, ďakujem
    Predsa predpis dane aj úhradu dane robíme v jednom zúčtovacom období.

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    Takže môžem dať do záväzkov ešte za r. 2007? A bude to v JU do réžie? Neviem, ako to bolo v r. 2007, lebo účtujem od pol roka a v januári pri kontrole som zistila úhradu dane z mot. voz. tak neviem , má tam účtovanie do réžie, či je to dobre a či to treba evidovať aj do záväzkov, alebo čo s tým, môžete mi poradiť?
    Naposledy upravil Pru : 24.01.08 at 12:49

    Dan z motorovych vozidiel 2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.