Zavrieť

Porady

... zeby chybna informacia?

V porade na temu dan z MV na rok 2008 je pre TT kraj uvedena sadzba pri objeme 1500-2000 cm3 vo vyske 4120,-.
Na http://www.tvojepeniaze.sk/siroka.as...tna_dan_tn.htm je uvedena ale suma 4200,-!!! Vie ma niekto usmernit... na stranke TT VUC neviem VZN najst ani za svet...
Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dopravca je offline (nepripojený) dopravca

    dopravca
    Vraj je potrebné nahlásit na DÚ autá, ktoré budem v roku 2008 používat na podnikanie? dnes je posledný termín?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    dopravca Pozri príspevok
    Vraj je potrebné nahlásit na DÚ autá, ktoré budem v roku 2008 používat na podnikanie? dnes je posledný termín?
    AK si ich začal používať od 1.1.2008(nikdy predtým sa ešte nepožívali),tak áno. Oznámov. povinnosť Ťa neminie.

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Teda ak sa používajú rovnaké autá ako v roku 2007, netreba nič nahlasovať. Až v roku 2009sa bude do 31.01. podávať priznanie za rok 2008.

    dopravca je offline (nepripojený) dopravca

    dopravca
    Ja to tiež tak beriem, len sa mi doniesla info o tom zozname/ akože aj staré autá treba napísat na papier a odniest na DÚ/ tak si to preverujem. ďakujem za reakcie

    ... zeby chybna informacia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.